Головна » Americas Cardroom

У 2024 році покер-рум Americas Cardroom – це хедлайнер мережі Winning Poker, яка входить до десятки найкращіх у світі, та топ-1 у США. При цьому він активно та агресивно збільшує популярність як за океаном, так і в Європі за рахунок високої лояльності до користувачів, гарного сервісу та розуного маркетингу.

Зміст

Огляд покер-руму Americas Cardroom

Americas Cardroom – це один з провідних скінів покерної мережі Winning Poker Network (WPN). Доступ до гри на реальні гроші в цьому покер-румі відкритий для гравців зі Сполучених Штатів, що створює привабливі умови для покеристів з усього світу, оскільки більшість американців грають у покер з метою розваг.

Репутацію покер-рум заслужив за рахунок масивних турнірів з великими призовими фондами, вигідних бонусів на перший депозит, різноманітних акцій для постійних гравців, рейкбеку у розмірі від 27% до 65% та інших переваг. Також в Americas Cardroom доступні казино та спортивні ставки.

Winning Poker Network входить до десятки лідерів сегменту за рівнем трафіку: протягом дня онлайн-покер відвідують близько 3 500 гравців, а ввечері це число як правило значно зростає.

Софт у acr poker

Ігровий клієнт покер-руму доступний для завантаження як на пристрої з операційною системою Windows, так і на macOS. Він підходить як для персональних комп’ютерів, так і для ноутбуків.Навіть користувачі з мінімальним досвідом легко зможуть зорієнтуватися в програмі, оскільки функціонал є досить зрозумілим на інтуїтивному рівні.

акрпокер софт

Зауважень щодо функціоналу системи фільтрів не виникало: кеш-столи та турніри легко можна відсортувати за різними критеріями, такими як: тип гри, кількість учасників за столом, ліміти та інше.

Дизайн програмного забезпечення виглядає достатньо яскравим і привабливим, є можливість змінити шрифт, фон ігрового столу, колір кнопок та вибрати шаблон карт, який вам до вподоби. Крім того, ви можете налаштувати гарячі клавіші для швидкого доступу до необхідних функцій.

Щодо роботи допоміжного софту, то в румі він дозволений, HM3 і PT4 працюють без проблем, але статистика за столом виводиться тільки після того, як ви поставите ББ (Великий блайнд).

Офіційний сайт Americas Cardroom

Сайт зроблений дуже якісно та інтуїтивно зрозуміло. На головній сторінці є всі необхідні функції: посилання на скачування клієнта, інформація про бонуси та акції, а також служба підтримки.

У румі немає можливості грати через браузер, тому потрібно для гри в acr poker скачати клієнт.

Мобільна версія

У 2023 році керівництво компанії випустили оновлений мобільний клієнт для acr poker на андроїд.У клієнті доступні всі різновиди гри, а також каса. Грати можна до 4 столів одночасно.

Трафік та ліміти

На початок 2024 року, мережа Winning входить до топ10 з трафіку онлайн покер-румів. Враховуючи те, що основний трафік у румі складається з гравців Південної та Північної Америки, то пік трафіку припадає на нічний та ранковий час Києвом.

Кеш-гра

Як і в більшості інших покер-румів, найбільше трафіку в кеш-іграх збирається за столами 6-макс, хоча і на 9-макс столах гра є стабільно, особливо на мікро та низьких лімітах. Як ми вже писали вище, пік трафіку припадає на нічний та ранковий час по Києву, оскільки в цей час найбільше американських любителів покеру приєднуються до гри. Крім найпопулярніших холдему та класичної омахи, є ще столи з п’ятикарткової омахи та стаду.

acr poker кеш трафік

Мережа Winning стабільно експериментує з різновидами столів і в даний момент в акрпокер можна пограти за такими нестандартними столами:

No Rathole

Максимальний розмір стека з яким можна сісти за стіл становить 10 ББ і протягом тижня ви можете повторно сісти за стіл лише з тим розміром стека, з яким завершили попередню сесію.

Bomb Pots

У цьому різновиді столів головна особливість у тому, що 4 рази на годину проходить роздача зі збільшеним банком, де на префлопі кожен гравець ставить у банк по 2бб на 9макс столах та по 5бб на 6макс столах. Після цього роздача триває відразу з Флопа.

Швидкий покер

У мережі віннінг швидкий покер має назву Blitz, і гра є на лімітах від нл10 до нл1к в Холдем і до нл200 в Омаху. Як правило, найбільше гри за столами від нл25 до нл100.

Турніри

Турнірна сітка наповнена різноманітними турнірами у різних дисциплінах. Бай-іни в середньому варіюються від $0.1 до $215, але є і турнір за $2650, який проходить 1-2 рази на рік.

Для новачків у покері регулярно проходять фріроли з призовими фондами до $50. Структура блайндів у турнірах дуже плавна, що є безперечним плюсом.

SNG-турніри та Jackpots спіни

Сітка СНГ-турнірів представлена в основному одностоловими турнірами на 6 та 9 гравців, при цьому бай-іни стартують від $0.50 до $206.15. Багатостолові СНГ-турніри збираються вкрай рідко.

Jackpots-турніри представлені у трьох лімітах: $5, $15 та $50. Максимальний множник обраний таким чином, щоб головний приз на кожному ліміті становив $1,000,000.

Рейк та рейкбек у Америкас кардрум

Рейк

В акр покер рейк береться з кожної роздачі, яка дошла як мінімум до флопа. Розмір рейку становить 5% для безлімітного холдему та пот-лімітної омахи, а також від 1% до 4% у лімітних іграх. Максимальний розмір рейку залежить від кількості гравців у роздачі, відповідно до таблиці нижче:

Структура рейку в NLH та PLO

Ставки

Рейк з банку

2 гравці

3 гравці

4 гравці

5-9 гравців

До $1/$20.01$ за кожні 0.20$0.50$1$2$3$
$2/$4, $3/$6, $4/$80.05$ за кожен 1$ 1$1.5$2$3$
$5/$10 та віще0,25$за кожні 5$1.25$1.75$2.25$

3$

У МТТ-турнірах рейк становить 10%, а в Jackpots-турнірах 6%.

Рейкбек

У Americas Cardroom діє програма лояльності в якій є 6 рівнів, кожен з яких дає певний відсоток повернення сплаченого рейка за столами.

За кожен $1 рейка за будь-якими столами нараховується 5.5 балів Rank Points (RP). Залежно від вашого рівня, курс обміну RP на Combat Points (CP) може змінюватись: чим вище ваш рівень, тим вигідніше обмін. Combat Points можна використовувати в меню “Rewards” клієнта для отримання грошових винагород. Курс обміну складає 100 CP = $1.

Статус

Потрібно Rank Points

Курс обміну на Combat Points

Rakeback

Lieutenant

               0 (місяц)

Captain

                 750 (місяц)

1.5х

               до 14.5%

Major

3,000 (місяц)

до 20%

Colonel

7,500 (місяц)

2.5х

до 22%

General

100,000 (рік)

3.5х

до 46%

5-star General

1,000,000 (рік)

до 65%

Два найвищі статуси даються на рік. Для їх підтвердження потрібно буде заробляти наступного року по 7,000 та 45,000 Rank Points щомісяця, крім січня.

Також передбачені і грошові призи за досягнення певної кількості Rank Points, які можна отримати в меню Rewards -> Loyalty -> Achievements клієнта.

Rank Points

Нагорода

Rank Points

Нагорода

750

$10

30,000

$50

1,500

$10

35,000

$50

2,250

$10

40,000

$50

3,000

$10

45,000

$50

4,000

$10

50,000

$100

5,000

$50

60,000

$100

10,000

$50

70,000

$100

15,000

$50

80,000

$100

20,000

$50

90,000

$100

25,000

$50

100,000

$200

Бонуси та акції

Бонус на перший депозит у Americas Cardroom

При внесенні першого депозиту, кожен гравець може претендувати на 200% бонус до 1000 доларів. На відігравання всього бонусу відводиться 60 днів і виплачується він частинами по $1 за кожні зароблені 27,5 Award Points, що дає 20% рейкбеку. Відстежувати бонус можна в касі розділу «Rewards-Bonus».

Мінімальна сума депозиту для отримання бонусу складає 25 $.

Гонка The Beast

Це щотижнева (прогресивна) рейк-гонка, у якій гравці набирають очки, за які отримують винагороду. Акція триває протягом тижня, і кожен користувач може приймати участь у гонці кожен тиждень.

Приймати участь в The Beast можна граючи за будь-яким столом в Americas Cardroom без додаткової плати. За кожні награні 2 цента рейка ви отримуєте одне очко. Учасники можуть виграти значні суми готівки та квитки на турніри.

Гонка Sit&Crush

Ще одна щотижнева гонка, але вже для гравців SNG турнірів.

За кожен долар рейка гравець отримує 5 балів. Переможці гонки отримують по $500 і квитки на сателліт вартістю 95$.

Служба підтримки в Americas Cardroom

Часом у кожного гравця виникає потреба зв’язатися з оператором служби підтримки покер руму. Запитання може бути на будь-яку тему: від внесення депозиту до уточнення деталей нової акції. Служба підтримки покер руму доступна тільки англійською мовою і працює 24/7 за допомогою live-чату, телефону або по емейлу.

Live-чат доступний і в клієнті, і на сайті покер руму. Якщо ви хочете зв’язатися з оператором за телефоном, зателефонуйте за номером 1-877-314-4195. Також можна звернутися за адресою support@americascardroom.eu

Депозити та кешаути

Мінімальна сума депозиту та кешауту в румі становить від $10 і залежить від обраної платіжної системи. Найбільш зручним та популярним платіжним засобом є криптовалюти, але також є й інші методи внесення депозитів, наприклад: EcoPayz, LuxonPay.

Депозити зазвичай зараховуються моментально, а кешаути проводяться протягом 1-3 робочих днів.

акр покер депозит

Americas Cardroom відгуки

До 2019 року в румі було кілька скандалів пов’язаних з ботами, які були чи не за кожним столом. Рум вживав необхідних заходів для їх усунення і за останні 5 років про рум можна знайти лише позитивні відгуки в інтернеті.

А незалежні відгуки про гру в акр покер можете прочитати в коментарях внизу цієї сторінки.

Поширені запитання

У румі не передбачено бездепозитного бонусу. Але всі нові користувачі можуть отримати бонус – 100% до $2 000 на перший депозит.

Так, такий софт дозволений у румі до використання.

Мінімальна сума депозиту складає $10.

Для завантаження клієнта потрібно перейти на головну сторінку сайту, зареєструватися/залогінитися (якщо у вас вже є обліковий запис) – після чого буде доступна можливість завантаження клієнтської програми на комп’ютер.

Служба підтримки працює 24/7 і зв’язатися з нею можна в Live-чаті на сайті або по емейлу: support@americascardroom.eu

Так, у румі велика кількість фріролів проходять щодня і в них може взяти участь будь-який гравець.

Головний редактор та автор більшості статей на нашому сайті. Покером захоплююся більше 15 років, граю виключно для задоволення. Також цікавлюся ставками на спорт і криптовалютами.

Залишити відповідь