Chico Poker все про: софт, безпеку, платіжні методи.

Головна » Chico Poker все про: софт, безпеку, платіжні методи.

Chico Poker Network - огляд мережі

Історія мережі Chico

Чико Покер успадкувала традиції мережі Action Poker, яка була запущена ще у 1999 році. Проте, після ухвалення закону UIGEA та подій Чорної п’ятниці, Action Poker значно втратила свою позицію. У 2012 році її придбала компанія Julian International Holdings Ltd., і розпочався новий етап історії – мережі Chico.

З самого початку роботи мережі Chico, її два скіна – Tigergaming і BetOnline – розділили глобальний ринок і ринок США, пізніше до них приєднався ще й Sportsbetting.

У 2013 році мережа стала приймати транзакції у Біткоїні, що значно збільшило її популярність серед американських гравців. У 2016 році Chico відмовилася від застарілого софту Action Poker на користь платформи Connective Games. Після цього платформа пройшла через кілька суттєвих оновлень, включаючи запуск Spin&Go, 6+ Hold’em, швидкі покерні столи та новий графік турнірів.

На сьогодні Chico стала однією з топових покерних мереж, яка обслуговує гравців по всьому світу і користується популярністю серед американців завдяки м’яким умовам гри та сучасному програмному забезпеченню.

Руми Chico Poker Network

Мережа Chico Poker складається з трьох скінів: два з них спеціалізуються на обслуговуванні американського ринку (BetOnline Poker та SportsBetting Poker), і третій орієнтований на інші країни – TigerGaming.

Для гравців, не зі США, всі три кімнати є абсолютно однаковими. Основні відмінності пов’язані саме з американським ринком:

TigerGaming – це скін з міжнародною ліцензією Кюрасао, і він не приймає гравців з США.

BetOnline – це флагманський скін мережі для американських гравців.

SportsBetting – це додатковий покер-рум який також орієнтований на гравців зі США.

Щодо трафіку, акцій, системи транзакцій та умов угоди, вони є ідентичними для всіх трьох покер-румів через наш веб-сайт.

Рейк та рейкбек у Chico Network

У Chico Poker Network новачки можуть насолоджуватися вітальним бонусом у вигляді 10% на перший депозит. Окрім цього, мережа пропонує різні регулярні перегони, які дозволяють гравцям отримувати частину рейку. Зауважте, що VIP-програма не активна, тобто немає можливості отримати рейкбек від самого покер-руму.

Рекреаційні гравці особливо зацікавлені в бедбіт-джекпотах та різноманітних акціях, пов’язаних з виконанням місій.

Структура рейка

У кеш-іграх мережі Chico рейк становить 5,56% з наступними лімітами:

ЛІМІТ

2

3

4

5+

$0,05/$0,10

$1

$2

$2,50

$3

$0,10/$0,25

$1

$2

$2,50

$3

$0,25/$0,50

$1

$2

$2,50

$3

$0,50/$1

$1

$2

$3

$4

$1/$2

$1

$2

$3

$4

$2/$5

$1

$2

$3

$5

$5/$10

$1

$2

$3

$5

У турнірах (МТТ) комісія становить від 6% до 10%.

 
В спінах Windfall рейк змінюється в залежності від ліміту від 6% до 8%. Для класичних SnG комісія коливається від 2% в HU до 11% для DoN.

Різновиди гри та трафік

Окрім класичного безлімітного Холдема та пот-лімітної Омахи, кімнати мережі Chico Network включають  наступні ігри:

Ліміт Омаха H / L.

PL Омаха H / L.

PLO5, PLO6 за 5-макс столами.

Швидкий покер.

Техас 6+.

Також є гра зі Straddle (за всіма столами крім NL/PLO1K$ та Boost) та Run It Twice.

Кеш-гра: Холдем, Омаха, Швидкий Покер

У клієнті кеш-столи розділяються на три вкладки: Холдем, Омаха та Boost. Перший формат традиційно є найпопулярнішою грою, але частка столів PLO (включаючи PLO5 та Хай-лоу) досягає 20%. Найвищі ліміти в Chico – NL/PLO1,000$, за якими в пікові години грають 5-6 столів.

Ще одною ознакою популярності мережі серед американців є велика кількість столів NLH (приблизно 40%) у форматі 9-макс.

Щодо швидкого покеру, відомого як Boost, тут активні два ліміти – NL10$ та NL25$ з 50-100 підключеннями.

лобі кеш гри у тайгері

Турніри МТТ

Загальна гарантія турнірів щомісяця перевищує 3 мільйони доларів. Основу складають регулярні події, які стартують приблизно кожну годину, з бай-інами до $11 і гарантіями до $3,000.

Головні МТТ (в неділю):

Main Event $150,000 GTD за $109. Під час серій гарантія може зростати до $300K.

Sunday Showdown $100K GTD за $215 за $109.

$20,000 GTD Mini Main за $22.

Головні МТТ (щоденні):

Тижневий мультифлайтовий $50,000 GTD за $11.

$40,000 GTD за $215.

$30,000 GTD за $55.

$20,000 GTD за $55.

лобі мтт турнірів у тайгері

SnG та WindFall (спіни)

Chico Poker залишається одним із небагатьох місць, де ще можна знайти екшн в класичних SnG-турнірах. При цьому не тільки з Холдема та Омахи. Найпопулярніші формати – це турбо та гіпер-турбо на 2, 6 і 9 гравців, ДоНи. Максимальний ліміт – $60.

Місцеві Спіни називаються “Windfall” і були запущені в 2018 році. У лобі вони доступні в декількох форматах: класичні Спіни Windfall 3-макс, AoF та за Китайським покером з бай-іном до $30.

Рівень гравців

Рівень гравців в румах мережі Chico Network м’якший, ніж у основних конкурентів. Такий висновок ми можемо зробити на підставі:

 – усі три скіни належать найбільшим у Штатах букмекерам.

 – американці за столами завжди були відомі, як любителі екшену та «творчої» гри.

 – великі обмеження тейбселекту.

 – відгуки наших гравців

Надійність румів

Мережа почала свою діяльність у 1999 році і має ліцензії від Кюрасао та Панами. Хоча руми мережі отримали ліцензії від менш престижних регуляторів (Tigergaming – Кюрасао, інші два руми – Панама), вони продемонстрували високий рівень надійності, успішно пройшовши перевірки Gaming Labs та iTech Labs. На жаль, конкретні посилання на сертифікати ГСЧ на сайтах скінів важко знайти, але програма Connective Games, яку вони використовують, була повторно перевірена в Gaming Labs та iTech Labs.

Додатковими позитивними моментами для репутації мережі стали випадки повернення коштів після масового блокування ботів та виплата джекпоту в роздачі, яка не дійшла до шоудауну через проблеми з підключенням.

Спільнота покеру не подає скарг щодо проблем з виплатами чи неправомірним блокуванням облікових записів.

Депозити та кешаути

Для гравців з України є кілька способів внесення депозитів та виведення коштів. Найпопулярнішими вважаються: Skrill, Neteller та криптовалюти.

Ліміти на депозити та кешаути варіюються від $20 до $500 та залежать від обраного платіжного методу.

Слід звернути увагу, що всі покер-руми мережі мають гаманець, який є спільним для всіх ігрових продуктів, і після поповнення рахунку баланс необхідно перевести до розділу “Poker”.

депозитні методи у мережі чико

Софт у румах мережі чико

Chico Poker Network використовує програмне забезпечення, розроблене Connective Games (GC), яке вважається однією з найнадійніших платформ на ринку. Це програмне забезпечення має повний набір клієнтів, які працюють на пристроях під управлінням Windows, MacOS, Android та в усіх сучасних браузерах.

Клієнт для ПК відзначається стабільною роботою та майже повним спектром необхідних опцій. Основна частина кнопок меню дозволяє легко перемикатися між лобі різних ігор, а фільтри розташовані у верхній частині вікна клієнта.

Столи в лобі можна сортувати за розміром ставок та доступністю місць, приховуючи порожні чи повні столи. Інформація про гравців стає видимою тільки після їх участі у роздачі, а список очікування відображається після відкриття столу.

Пряма підтримка трекерів доступна лише для Hand2Note, тоді як HM3 та PT4 використовують конвертори, але їх використання заборонено правилами мережі.

Мобільний кліент

Дизайн лобі та столів програми оптимізовано для мобільних пристроїв і має сучасний та зручний інтерфейс. Доступ до столів у різних ігрових форматах можливий за один клік на великих кнопках-плашках, розташованих у головному лобі.

Мобільний додаток також включає повноцінну касу.

Відгуки про мережу Chico Poker Network

Звичайно, як і про будь-яку покерну мережу, в інтернеті можна знайти різні відгуки про Chico Poker Network, але редакція нашого сайту однозначно може сказати, що компанія, яка існує на ринку більше 25 років, прийшла в цей бізнес серйозно і надовго, оскільки конкуренція в онлайн покері дуже велика і компаній з такою історією можна перерахувати на пальцях однієї руки. 

Незалежні відгуки можна прочитати у коментарях до цього посту.

А якщо ви вже почали грати в мережі чіко, будемо раді прочитати і ваш коментар.

Поширені запитання

Ні, грати з пристроїв Android та iOS можна лише у браузері.

У кеш-іграх розмір рейку становить 5,5%. У турнірах рейк у середньому 10%

Залежно від способу, поповнити рахунок можна від $10 до $500,000. Кешаут – від $20 до $3,000 за одну транзакцію. 

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Головний редактор та автор більшості статей на нашому сайті. Покером захоплююся більше 15 років, граю виключно для задоволення. Також цікавлюся ставками на спорт і криптовалютами.

Залишити відповідь