Головна » CoinPoker

CoinPoker — один із перших і найпопулярніший рум для гри на криптовалюти. У розробці брали участь колишні співробітники PokerStars та 888poker, власник – відомий бізнесмен Антанас “Tony G” Гуога. У 2022 році тут розігрували найдорожчі банки в історії онлайн-покеру.

Зміст

Опис покерного руму CoinPoker

CoinPoker – це покер-рум, який був запущений у 2017 році і працює на блокчейні. Саме з цього часу працює у coinpoker офіційний сайт. Гравці використовують USDT (Tether) як грошову одиницю для гри, а також внутрішню валюту CHP для розрахунків в межах програми лояльності.

Грати в цьому румі дуже зручно, особливо для тих, хто зацікавлений у криптовалюті. Тут відсутні мінімальні розміри депозиту, а грошові операції проводяться практично миттєво. Любителям кеш-ігор сподобається регулярні рейк-перегони та стабільний рівень рейкбеку на рівні 33%. З такими складами гравців буде вигідно грати, оскільки за столами знаходяться крипто-ентузіасти з низьким рівнем гри.

Бонуси при реєстрації та внесенні депозиту

Новачкам доступні 100% бонуси на три перші внесені депозити, загалом до суми ₮1,100. Для отримання бонусу потрібно поповнити рахунок на суму від ₮20 і обрати один із трьох варіантів у меню:

100% до ₮100

100% до ₮300

100% до ₮700

Бонус відіграється частинами по 10% від величини депозиту (потрібно награти вдвічі більше рейку), на це відводиться 60 днів.

Наприклад, ви вирішили зробити депозит ₮50, обравши перший бонус 100% до ₮100. У цьому випадку за кожні ₮10 рейка нарахують ₮5 на рахунок.

коінпокер_бонус_на_перший_депозит

Також щотижня в рамках постійної рейк-гонки Galactic Grinders розігрується сума $8,250.

Тип гри

Призовий фонд

Кількість гравців

Приз
для переможця

Холдем

$3,220

50

$600

PLO

$3,220

50

$600

MTT

$1,810

50

$300

Огляд клієнтської програми

Клієнт CoinPoker відрізняється відмінною зручністю та функціональністю. В ньому доступні різноманітні опції, такі як зміна дизайну столу та сорочок карт, можливість налаштування автоматичної докупки, конвертація стеків в блайнди та інші корисні налаштування. 

В основі генератора випадкових чисел лежить технологія блокчейну, що забезпечує додатковий рівень надійності. Після кожної роздачі гравець має можливість перевірити випадковість розкладки та переглянути карти, які не були роздані. Вихідний код генератора випадкових чисел є відкритим і вільно доступним для ознайомлення: в разі, якщо хтось доведе його неспроможність, він отримає від покер-руму 1 000 000 CHP.

Покерні трекери не підтримуються, а використання конвертерів та іншого стороннього софту суворо заборонене.

Ігри та ліміти

Кеш-гра

На коінпокер найбільше трафіку зосереджено в кеш-іграх: є столи холдему, PLO та PLO5, ставки від $0.01/$0.02 до $50/$100. Пік трафіку припадає на вечірній час за київським часом.

кеш трафік в коінпокер

Турнірний покер

Бай-іни в МТТ варіюються від $2 до $1 000, у вихідні дні гарантії в турнірах зазвичай більше, ніж у будні. Періодично проходять турніри з бай-інами в десятки та сотні тисяч доларів.

Кожні 5-10 хвилин проходять фріроли із призовими фондами від 10 до 50, або розігруються квитки на більші турніри де можна поборотися за вагомий виграш.

лобі тт турнірів

Cosmic Spins (аналог Spin&Go)

Одностолові турніри з випадковим призовим фондом у coinpoker називаються Cosmic Spins: можна зіграти в холдем з бай-інами від ₮0.25 до ₮100, максимальний множник x1 000.

Рейк та рейкбек

Комісія тут більш демократична, ніж у більшості покер-румів. У кеш-грі беруть 5%, максимальний розмір залежить кількості учасників у роздачі.

 Рейк у турнірах становить 8%, у спинах – 5%.

За програмою лояльності нараховують 33% рейкбеку. Для його отримання на ігровому рахунку повинні бути CHP: щоб отримати цю криптовалюту, потрібно зробити депозит CHP або обміняти в клієнті на USDT (комісія – 5%).

При виході зі столу рейк USDT повертається на баланс, а еквівалент списується в CHP після конвертації. Якщо CHP недостатньо на рахунку, рейкбек за гру на цьому столі не нараховується.

Детальна інформація про рейк та останні виплати розміщена в меню History каси. Рейкбек виплачується щопонеділка.

Депозити та кешаути

Мінімальної суми депозиту на коінпокер немає. Кошти вносяться через персональний гаманець, або біржу (транзакції через сервіси-обмінники не пройдуть).

Доступні токени для депозиту та кешауту: 

USDT (ERC-20/Polygon)

ETH

BTC

CHP

MATIC

BNB

 
методи депозиту у коінпокер

Вивести можна від 5 USDT. Працюють внутрішні перекази між гравцями та обмін CHP-USDT. Комісія на кешаути:

Coinpoker відгуки

Команда нашого проекту проаналізувала відгуки про рум в інтернеті і зробили висновок, що рум працює без особливих нарікань і єдиною складністю є те, що люди, далекі від криптовалютного світу, не зможуть швидко розібратися в тому, як поповнити рахунок. Від себе хочемо додати, що можна повністю довіряти ГВЧ руму, оскільки працює він максимально прозоро.

А незалежні відгуки можна знайти внизу цієї сторінки.

Поширені запитання

З саппортом CoinPoker можна зв’язатися електронною поштою support@coinpoker.com

CoinPoker не проводить перевірку документів гравців навіть для виведення виграшів.

За столами та у вигляді бай-інів у турніріи використовується стейблкоїн USDT.

Будь-яке інше програмне забезпечення заборонено. Історія роздач автоматично не зберігається. Ви можете запросити її електронною поштою на певні дати.

Модератор та адміністратор сайту. Пишіть мені якщо щось зламалось на сайті. 

4 відповіді для “CoinPoker”

Залишити відповідь