Біографія Евгена Качалова (Eugene Katchalov)

Зміст

21 лютого 1981 року – день народження майбутньої зірки покеру. Євген народився у Києві та прожив там до десяти років. Потім він переїхав із сім’єю до Брукліну, США. Будучи ще дитиною, Качалов захопився комп’ютерними іграми, зокрема популярною стратегією WarCraft 2. Саме ця гра, за словами Євгена, допомогла розвинути стратегічне мислення, що відіграло важливу роль у його досягнення в покері.

Після закінчення американської школи, Качалов Євген вступив до Нью-Йоркського університету, де отримав диплом у галузі міжнародних фінансів та бізнесу – дуже перспективна та перспективна спеціальність. Сім’я і сам молодик вважали, що його майбутнє буде пов’язане з бізнесом, але доля розпорядилася інакше.

Початок кар'єри

Євген уперше дізнався про покер після закінчення університету, коли один із знайомих запропонував йому зіграти в карти. Гра відразу захопила Качалова, адже в ній результат залежав більше від розуму гравця, ніж від успіху. Євген став все частіше брати участь у дружніх іграх, а потім переключився на онлайн-покер. Його першим покер-румом став PartyPoker, куди він вніс мінімальний депозит. Майже відразу він почав грати за кеш-столами, заробляючи по 20-30 доларів на день.

біографія евгена качалова

Наприкінці 2004 року його товариш Ілля Тінчер запросив його до Лас-Вегаса, щоб спробувати себе у живих турнірах. Поки Тінчер брав участь у турнірах, Євген грав у кеш. Проте друг переконав його взяти участь у турнірі за $3,000 за назвою Five-Diamond World Poker Classic. Це рішення виявилося доленосним: Євген зайняв п’яте місце і отримав $47,868. Для молодої людини, яка до цього виграла не більше тисячі доларів, це були значні гроші.

Через три дні Євген знову брав участь у серії турнірів, цього разу у турнірі за $15,300. Успіх знову посміхнувся йому – він посів 35-е місце і виграв $27,227. Тоді він вирішив зробити покер своєю професією. Проте Євген має ще одну мрію – власний інвестиційний фонд.

Успіхи Євгена у покері

Качалов Євген продовжив грати онлайн і часто їздив на різні серії покеру. Свої перші шестизначні призові він отримав у 2007 році, вигравши турнір Bellagio Cup III за $5,180 та заробивши $118,785. Але його найбільше досягнення було попереду.

У грудні 2007 року Качалов взяв участь у турнірі $15,000 + 400 Doyle Brunson Classic у Лас-Вегасі. Коли в грі залишилося 18 людей, у Євгена був один із найкоротших стеків. Однак, зібравшись і покликавши на допомогу удачу, йому вдалося виграти турнір та отримати найбільші призові у своїй кар’єрі – $2,482,605.

У кар’єрі Євгена ще одна велика перемога. У 2011 році він виграв турнір суперхайролерів за $100,500 на PokerStars Caribbean Adventure, обігравши в хедз-апі самого Даніеля Негреану і отримавши $1,5 млн. Після цього Качалов став відомим на весь світ. Того ж року його помітили у PokerStars і запропонували йому контракт амбасадору. Євгеній представляв цей рум до 2016 року.

Життя Качалова поза покером

Після виходу з PokerStars Євген уклав контракт з румом PokerMatch (зараз PokerBet) і представляв його до 2022 року. Зараз він позиціонує себе як колишній професійний гравець у покер, оскільки рідко з’являється за столами онлайн-покеру або на серіях покеру. З того часу, як він припинив регулярну гру в покер, він активно займається бізнесом та розвиває кіберспортивну команду QLASH.

Ті, хто знає Євгена, описують його як доброї, простої та щедрої людини. Незважаючи на своє багатство, він залишився скромним та відданим своїй родині, яку забезпечив на багато років уперед.

Євген має особняк у Лас-Вегасі і квартиру в Нью-Йорку. Він любить подорожувати і вже об’їздив багато країн.

Цікаві факти

 ✅ Євген Качалов та Ганна Селюкова разом вже понад 10 років, та одружились вони у 2018 році.

 ✅ До 20 років навіть не знав правил гри в покер.

 ✅ У 2007 році став найшвидшим переможцем у турнірі на WPT – на це йому знадобилася 51 роздача.

 ✅ За версією журналу Bluff у 2011 році був визнаний найкращим гравцем.

 ✅ Євген має чорний пояс по таеквондо.

Євген Качалов Соціальні мережі

Для гравців, які запитують, чи веде Євген Качалов Інстаграм, є хороша новина — так, він активний користувач цієї соціальної мережі та постійно постить фотографії зі свого особистого життя, професійної діяльності та рідкісних покерних турнірів. Також Євген веде ще й соціальну мережу Х (колишній твіттер) та Facebook

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Головний редактор та автор більшості статей на нашому сайті. Покером захоплююся більше 15 років, граю виключно для задоволення. Також цікавлюся ставками на спорт і криптовалютами.

Залишити відповідь