Головна » GromPoker

Grompoker – український покерний рум, який розпочав свою роботу у 2019 році. Рум є представником мережі BetConstruct і на сьогоднішній день стрімко розвивається, залучаючи дедалі більше аудиторії із країн СНД. Гра в громпокері ведеться у національній валюті – гривні.

Зміст

Бонуси та акції Grompoker

Рум пропонує гравцям великий список різних акцій. До того ж під егідою громпокер регулярно проходять живі серії турнірів із великими призовими. Grompoker офіційний сайт надає усю інформацію з приводу акцій для гравців.

акції у громпокер

У даному румі також впроваджено семирівневу програму рейкбеку, згідно з якою гравці можуть отримувати від 5 до 60% рейкбеку. Також проводяться різноманітні лідерборди для кеш гравців.

Гром покер налагодив комунікацію з гравцями за допомогою соціальних мереж та месенджерів, де з’являється актуальна інформація про поточні вигідні пропозиції та акції. Щоб бути в курсі останніх подій, достатньо підписатися на офіційний канал громпокер в телеграмі: @grompoker. Також гравцям доступний чат @grompoker_chat, де вони можуть спілкуватися один з одним.

Бездепозитний бонус ₴1,100 гривень

Унікальна пропозиція на українському ринку. Кожен гравець, який зареєструвався не раніше 1 червня 2022 року, має право скористатися цією пропозицією. Щоб отримати відповідний grom poker бонус, необхідно чітко виконати такі дії:

 ➡️ Пройти реєстрацію на офіційному сайті громпокеру та підтвердити електронну пошту.

 ➡️ Заповнити всі дані профілю у власному кабінеті.

 ➡️ Верифікувати акаунт (надіслати копію паспорта та селфі паспортом та аркушем паперу з написом «Бездеп Grompoker»).

 ➡️ Завантажити клієнт, залогініться в ньому і вибрати нікнейм.

 ➡️ Написати в онлайн-чат у Телеграм @grompoker_support або на пошту support@grompoker.com про виконання умов акції.

Відіграти цей бонус можна згенерувавши 1000 гривень рейку. Бонус зараховується рівними частками по 100 гривень після того, як гравець згенерує 100 гривень рейка. Бонус доступний протягом перших 30 днів, за прогресом відіграшу можна стежити у клієнті grompoker.

Бонус на перший депозит

Крім бездепозитного бонусу, всім гравцям пропонується бонус на перший депозит у розмірі 200%. Максимальна сума бонусу – 50000 грн. На відіграш цього бонусу відведено 60 календарних днів. Як і у випадку з бездепозитним бонусом, гроші зараховуються на аккаунт рівними частками: за 5 гривень рейка гравцеві нараховується 1 гривня бонусу. Тобто, цей бонус дає додаткові 20% рейкбеку.

Бонус за депозит у криптовалюті

Гром покер пропонує всім гравцям регулярний бонус за поповнення рахунку у криптовалюті.
За перший депозит за допомогою нового методу (Tether):

✅ до €50 — €2.2TM + кеш-бонус €10;

✅ від €51 до €150 — €5.5TM + кеш-бонус €20;

✅ від €151 і вище — €11TM + кеш-бонус €30;

На всі наступні депозити +2% від суми депозиту на реальний баланс (максимум €40 на тиждень).

Ігри та трафік

Говорити про великий онлайн в громпокер, на жаль, не доводиться. Пік гри припадає на вихідні дні, а також у момент проведення різних турнірних серій, які мають особливий попит у покерному ком’юніті. Тим не менш, рум привабливий тим, що найчастіше в турніри реєструється мала кількість гравців, заявлена ​​гарантія не збирається, що призводить до оверлеїв.

Кеш-ігри: Холдем, Омаха

Безлімітний холдем має найбільшу популярність у румі. Найбільша активність, як і очікувано, за ХА, і 6-max столами на низьких лімітах. На високих, від NL680 до NL2700, склади переважно одні й самі, включаючи безліч регулярів. У швидкому покері завдяки гонці вечорами екшен є майже на всіх лімітах, але максимальна кількість підключень (до 100 у сумі) все ж таки збирають найнижчі ставки.

PLO – друга за популярністю кеш-дисципліна. Ближче до вечора збирається 15-20 столів переважно на PLO140-PLO270. На середніх і високих ситуаціях аналогічна Холдему – кілька регулярів, які чекають випадкових рекреаційних гравців.

Також у румі доступні п’ятикарткова Омаха та шортдек, проте особливого попиту серед гравців тут вони не викликають.

Турніри МТТ у Громпокер

Незважаючи на маленьке поле, сітка турнірів є досить великою. Любителі МТТ знайдуть собі події на будь-який смак. Бай-іни в турніри також різноманітні: від фріролів до турнірів по 2327 грн (регулярний Montly Main).

Для любителів відібратися через сателіти, громокер – ідеальний варіант. Слабке та маленьке поле гравців дозволяє відбиратися у ключові події, внісши всього 50-100 гривень або пройшовши ланцюжок степ-сателітів, починаючи з фріролу.

SNG Spin&Go

громпокер спіни

Популярний формат 3-мах SNG у гіпер-турбо форматі. Тут гравці можуть спіймати випадковий множник від х2 до х1000. Гра поділена на вісім лімітів: від 20 до 4000 грн. Гра доступна у форматах: Холдем та Омаха.

Є ряд особливостей при грі в Spin&GO на громокер:

  • Рейк у Spin&Go лише 5% для всіх бай-інів.

  • Ймовірність випадання х2 однакова для всіх лімітів.

  • Стіл вибирають самі: якщо опоненти не подобаються, до початку гри можна підвестися.

  • Одночасно гравець може запустити не більше 6 столів.

В іншому, Spin&Go у мережі BetConstruct це звичні спини: 500 фішок, зростання блайндів кожні три хвилини, анте з першого рівня.

Софт Grompoker

Основне лобі клієнта виглядає так:

лобі клієнту громпокер

Власники ПК можуть скористатися послугами клієнта для операційних систем Windows та MacOS.

У клієнта руму немає нічого зайвого, відсутнє зайве навантаження анімаціями та банерами. Колірна схема підібрана максимально комфортно для очей та виконана у зручних тонах з оптимальним розміром шрифту.

На вкладці Турніри ви знайдете весь список майбутніх та поточних подій. Можна відсортувати турніри за датою чи бай-іном.

На вкладці кеш-ігри можна побачити всі ліміти та формати гри. Мінімальний ліміт 0,4-0,8 грн. Максимальний – 1058-2016 грн.

Налаштування гри доступні, натиснувши кнопку “Перевага”. Тут ви можете вибрати тему столу, скін колоди карт, а також зробити низку інших налаштувань.

Мобільна версія

Grom poker скачати можна також і на мобільний телефон. Клієнт доступний як для власників Android, так і власників пристроїв на iOS.

Крім того, доступ до гри дозволено в браузерній версії. Для цього варто перейти в клієнт безпосередньо із сайту для швидкої гри в румі.

громпокер мобілний клієнт

Рейк та рейкбек

В кеш-іграх рейк збирається за схемою “weight-contributed” і стандартно дорівнює 5%, але його кеп залежить від певного ліміту, а також кількості гравців, що беруть участь у роздачі.

Ліміти UAH

Кеп 2 гравця (HU Стіл)

Кеп 3+ гравців

     0.5 / 1.4

               ₴20.25

          ₴20.25

     1.4 / 2.7

               ₴27

          ₴27

     2.7 / 6.8

               ₴27

          ₴54

     6.8 / 13.5

               ₴27

          ₴81

     13.5 / 27

               ₴40.5

          ₴81

     27 / 54

               ₴40.5

          ₴108

     54 / 108

               ₴67.5

          ₴108

     135.1 / 270.2

               ₴81

          ₴121.5

     270.2 / 540.4

               ₴81

          ₴121.5

Щодо турнірів – тут рейк фіксований і становить 10%. У турбо-турнірах 3-max Spin&Go рейк складає лише 5% на будь-якому ліміті. З одного боку, це великий плюс для любителів мікролімітів, тому що в румах конкурентів рейк у цій дисципліні на мікролімітах вищий на 2-3%, з іншого боку на високих лімітах у деяких румов рейк навпаки нижче на 1-2%.

Що стосується рейкбеку, на гром покері впроваджено 7-рівневу систему. Чим більше гравець генерує рейку в будь-яких іграх, тим більше % рейкбеку. Таким чином регуляри можуть претендувати на максимальне значення 60%. Рейкбек виплачується автоматично на баланс гравців раз на тиждень у понеділок.

Рівень (№)

Рейк (₴)

Рейкбек (%)

               1

          <989

               5

               2

          990-5,999

               10

               3

          6,000-20,999

               20

               4

          21,000-35,999

               35

               5

          36,000-59,999

               45

               6

          60,000-74,999

               55

               7

          75,000<

               60

Депозит та виведення коштів

Громпокер пропонує своїм клієнтам величезний асортимент платіжних систем, включаючи криптовалютні методи поповнення та виведення коштів.

На сьогоднішній день доступні такі способи:

 ✅Visa/Mastercard

 ✅Skrill/Neteller

 ✅Криптовалюта (bitcoin, USDT, ETH та інші)

 ✅ecoPayz

 ✅Jeton

 ✅FTN

Щодо останнього методу, платежі здійснюються в токені FTN, розробленому біржею Fastex. Користувачі гром покер можуть здійснювати транзакції на своєму рахунку у двох варіантах: гривня та FTN. Щоб перейти між балансами, достатньо пересунути слайдер у верхній частині сайту.

Висновок

Якщо скласти всі за і проти, Громпокер – чудовий вибір як для новачків, так і для досвідчених гравців, які бажають урізноманітнити свою гру. У зв’язку з тим, що тут недоступне використання трекерів покеру і не так багато привабливої ​​гри, поле залишається слабким і не насичене регулярами. Рум відмінно підійде для гравців, які віддають перевагу турнірам з низьким АФС.

Відгуки

Громпокер це досить відомий онлайн-покер-рум, про який часто пишуть відгуки, проаналізувавши їх усі ми дійшли висновку, що руму можна довіряти, з виплатами виграшів проблем не буває, якщо пройдено верифікацію. А кількість бонусів і акцій приємно дивує. А незалежні відгуки про рум ви можете прочитати в коментарях до цього огляду внизу сторінки.

Поширені запитання

Щоб веріфікувати аккаунт, вам потрібно надіслати документи на поштову адресу: docs@grompoker.com. Більш зручний спосіб – завантажити необхідні документи в особистому профілі на сайті

Ніякого. Достатньо підтвердити бонус у профілі на сайті, та зробити депозит зручним методом.

Так, кожен новий гравець руму може отримати бездепозитний бонус у розмірі 1100 гривень. Деталі бонусу можна знайти на офіційному сайті руму.

Так, рум можна завантажити на будь-який вид смартфонів.

У такому випадку слід звернутися до служби підтримки покер-руму для уточнення причин. Написати можна у телеграм: @grompoker_support або на пошту: support@grompoker.com

Творець та ідейний натхненник цього сайту. Працюю у сфері онлайн-покеру з 2014 року. Є експертом у сфері онлайн-покеру та в трейдингу криптовалютами.

3 відповіді для “GromPoker”

Залишити відповідь