Jackpoker скачати додаток на андроїд та пк

Головна » Jackpoker скачати додаток на андроїд та пк

JackPoker – покерний рум, який нещодавно з’явився в онлайн-просторах. Варто відзначити, що зараз у румі немає великих кілополів, зате присутня велика кількість гравців-любителів. Робота JackPoker спочатку була спрямована на канадську та бразильську аудиторію, але згодом список країн розширився. На сьогоднішній день українці входять до числа гравців, яким доступна гра в цьому румі.

Покерний клієнт доступний як для ПК, так і для мобільної версії. Також можна отримати доступ до гри в румі через браузерну версію (рекомендується використовувати Chrome або Safari).

Jack poker скачати на пк

Для того, щоб завантажити програму на комп’ютер, необхідно перейти на офіційний сайт https://jack-poker.com/

завантаження джек покер з офіційного сайту

Відразу на головній сторінці вам буде запропоновано зареєструвати обліковий запис, після чого буде доступне завантаження програми. Ви також зможете скористатися браузерною версією, натиснувши кнопку в правому верхньому куті.

Браузерна версія (наприклад ми використовуємо Chrome) виглядає так:

джекпокер грати онлайн

Якщо ви все ж таки вирішили джек покер скачати додаток, то необхідно пройти процедуру реєстрації. Для цього вам знадобиться ввести свій бажаний нікнейм, e-mail, пароль та підтвердити реєстрацію.

Далі вам потрібно буде вказати країну проживання та відповісти на кілька простих питань.

джек покер налаштування клієнту

Після того, як ви відповісте на всі питання, вам буде запропоновано зробити депозит (поки пропустимо цей крок) і перекине у браузерну версію клієнта автоматично. Для того, щоб скачати клієнт jack poker на пк, необхідно натиснути кнопку в лівому верхньому куті:

джек покер клієнт на пк

Клієнт автоматично встановлюється на ваш комп’ютер і надалі ви можете заходити до нього під своїми обліковими даними.

Jack poker скачати на андроїд

Для того, щоб скачати клієнт на свій мобільний телефон, необхідно також перейти на офіційний сайт http://jack-poker.com/ і вибрати веб-версію вгорі сайту.

джек покер завантажити на андроїд

Далі вам буде запропоновано створити свій обліковий запис (якщо у вас вже є обліковий запис, залогіньтесь, використовуючи нікнейм або пошту та пароль).

джек покер реєстрація з мобільного

Після того, як ви зареєструйтесь та увійдете в рум, ви зможете завантажити клієнт на свій пристрій. Для цього натисніть кнопку “settings” та виберіть “Install app” як показано на малюнку нижче.

джекпокер скачати на андроїд

Після цього вам буде запропоновано встановити програму на телефон.

Підтвердивши інсталяцію, клієнт Jack poker з’явиться на вашому мобільному пристрої.

Поширені запитання

Jack poker приймає депозити у криптовалюті. Тут надано список найпопулярніших токенів, таких як USDT, Bitcoin, ETH та інші.

Раніше ця сума дорівнювала $3, проте зараз для гравців з України мінімальний депозит – $10.

Так. Рум вимагає пройти верифікацію особи, яку ви можете здійснити, завантаживши документи на офіційному сайті.

Завантаження клієнта абсолютно безкоштовне.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Головний редактор та автор більшості статей на нашому сайті. Покером захоплююся більше 15 років, граю виключно для задоволення. Також цікавлюся ставками на спорт і криптовалютами.

2 відповіді для “Jackpoker скачати додаток на андроїд та пк”

Залишити відповідь