Що таке натс у покері?

Головна » Що таке натс у покері?

У грі в покер існує одна рука, яку вважають найсильнішою. Ви, напевно, чули про неї раніше, коли хтось говорить, що вони зібрали “натс” на флопі, терні або рівері.

Ця рука – мрія кожного гравця великої кеш-гри або учасника фінального столу на великому покерному турнірі. У цій статті ми розповімо, що робить “натс” таким особливим у покері – і що потрібно уникати, коли в вас є така рука!

Як визначити, що у вас на руках "натс" у покері?

Коли ваші закриті карти утворюють найкращу можливу комбінацію із загальними картами столу, у вас є “натс”. Наприклад, якщо на флопі випали карти 6-8-10 різних мастей, а у вас, на руках 9-7, ваша комбінація буде вважатися “натсовою”. Але “натс” може змінюватися на кожному раунді: допустимо, на терні з’являється ще одна десятка, і на столі вже карти 6-8-10-10. Тепер “натс” буде складатися з 10-10 або 10-8, і гравець з 9-7 програє.

Тому варто пам’ятати, що “натс” (Nuts) може змінюватися з появою нових загальних-карт, зробивши колись найкращу руку слабшою. Подивимось на деякі приклади:

Натс (nuts) у холдемі

У вас на руках 7-6 бубнові.

На столі K-A-8-5-4. Де 8-5-4 бубнові и таким чином образують у вас натсову комбінацію яка називається стріт-флеш. Ваша комбінація вважається натсовую, тому ще немає жодної іншої комбінаціі на даному столі, яка б могла виграти у вас.

натс у покері (холдем)

Наприклад на борді: Q-J-9-8-3 натс буде у гравця, в якого на руках К-10.

Натс (nuts) у омасі

У вас на руках 8-8-А-6

На столі К-9-8-8-2. Із загальними картами столу ви зібрали комбінацію каре. В даному випадку вона вважається натсовою, оскільки за правилами гри в омаху, в даному прикладі немає ніякої іншої можливої комбінції, яка була б сильнішою за вашу.

натс у омасі

Наприклад на борді: J-10-9-5-3 натс буде у гравця в якого на руках K-Q-x-x.

Звідки взявся у покері термін натс

Одна з теорій пов’язана з азартними іграми у західних колоніях Америки. Торговці, які перевозили товар на візках, часто збиралися грати в покер. У цих іграх було прийнято, що навіть після втрати всіх грошей гравець міг зіграти в борг.

У таких ситуаціях найціннішим майном торговця був його віз. Щоб поставити його у заставу, гравець повинен був покласти на стіл гайки від коліс. В англійській мові слово “nuts” може перекладатися як гайки. Таким чином, коли гравець готовий був покласти гайки на стіл у роздачі, це свідчило про його впевненість у силі своєї руки і передбачення найсильнішої комбінації.

Існує ще одна цікава версія. Термін може виникнути від староанглійського слова “nuts”, яке використовувалося для опису будь-якого джерела задоволення. Очевидно, що зібрання найсильнішої комбінації та виграш великого банку – це справжнє задоволення, яке мріє відчути кожен гравець у покер.

Правильний розіграш натсової руки

Може здатися, що немає нічого простішого, ніж грати з натсом. Отримав сильну руку і залишилося лише виграти з нею гроші. Проте вся суть полягає в тому, що означає натс у покері та як правильно розіграти цю руку в залежності від текстури дошки та суперника, проти якого ми граємо в даній роздачі.

Як вже зазначалося раніше, наш натс на одній вулиці торгів може втратити свою силу з виходом нових карт, що з’явилися на столі.

Якщо ми припускаємо, що на конкретній текстурі суперник зі своїм діапазоном може покращитися до руки, яка буде сильнішою за нашу, важливо зробити для противника перегляд карт, що залишилися, якомога дорожче.

Коли ми розуміємо, що маємо найсильнішу руку і можливісті програти при відкритті будь-яких наступних карт на столі у нас не ає, ми можемо зіграти, керуючись стилем гри наших суперників. Проти агресивного гравця іноді варто продемонструвати слабкість, дозволяючи йому поставити в вас, припускаючи, що ви маєте менш сильну руку. У випадку тайтового гравця можна вибрати розмір ставок, який він буде готовий оплатити.

Поширені запитання

Ні. Поняття натс передбачає найсильнішу з можливих комбінацію за столом, отже найсильнішої комбінації ніяк не може бути у двох гравців одночасно.

Найвищий натс може бути найвищою комбінацією в покері, зокрема Флеш Рояль.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Головний редактор та автор більшості статей на нашому сайті. Покером захоплююся більше 15 років, граю виключно для задоволення. Також цікавлюся ставками на спорт і криптовалютами.

Залишити відповідь