Jack Poker роздасть великі призи в історичній роздачі

Головна » Jack Poker роздасть великі призи в історичній роздачі

Покер-рум Jack Poker наближається до важливої позначки у своїй історії: незабаром за його столами буде зіграно 111,111,111 роздачу, яку рум планує відзначити розіграшем значного грошового призу.

Після досягнення лічильником цієї цифри, у будь-якій роздачі незалежно від ліміту, учасники під номером 111,111,111 отримають тематичний грошовий бонус у розмірі $111,111. Щоб мати шанс на частку в призі, не обов’язково брати участь у конкретній роздачі. Приз буде розділений між усіма гравцями, які будуть за столом у цей момент.

Найбільше пощастить тим учасникам, які гратимуть у щасливій роздачі. Їм дістанеться найбільша частка від призу.

Коли буде досягнуто цього рубежу, відбудеться автоматичний запуск другої частини акції: Milestone. Упродовж наступних 11 днів нові гравці отримають значно більше в рамках вітального пакету. З Lootbox будуть видалені два найменші призи у всіх категоріях, включаючи бонус за поповнення, де можна отримати до 1,000%.

Нововведення в Bad Beat Jackpot

Також зазнала змін і акція Bad Beat Jackpot, яка працює за всіма кеш-столами. Умови для отримання бедбіта залишилися колишніми: програти з фулл-хаусом від сімок у Холдемі, фулл-хаусом від валетів в Омаху та фулл-хаусом від тузів та вище в PLO5, а ось сума нагород значно зросла.

Тепер, програючи з сильною рукою, учасники отримують по 100 великих блайндів ліміту, що грається, а максимальна сума виплат збільшилася до $2,000.

Столи, за якими розігрується Bad Beat Jackpot, відзначені у лобі Jack Poker спеціальним значком. Виплати з цієї акції відбуваються в Instant Cash. Їх можна використовувати за будь-якими кеш-столами, конвертуючи в готівку за згенерований рейк.

Головний редактор та автор більшості статей на нашому сайті. Покером захоплююся більше 15 років, граю виключно для задоволення. Також цікавлюся ставками на спорт і криптовалютами.

Залишити відповідь