Шон Діб скинув 38 кг і наблизився до перемоги в парі з Перкінсо

Головна » Шон Діб скинув 38 кг і наблизився до перемоги в парі з Перкінсо

У минулому році Білл Перкінс влаштував ще одну ставку на схуднення, цього разу з шестикратним володарем золотого браслета Шоном Дібом. Шон завжди мав зайву вагу і ніколи не висловлював негативних коментарів на цей рахунок, але вирішив прийняти умови ставки, які були для нього дуже вигідними ($1,000,000 від Перкінса проти $100,000 від Шона).

На момент укладання ставки вага Діба становила приблизно 138 кілограмів, а його відсоток жиру в організмі складав вражаючі 40.2%. Щоб виграти, Шону довелося не лише схуднути, але й знизити вміст жиру до рівня 17%.

Він мав право вибрати, як саме йому найлегше досягти необхідного результату.

Ставка була укладена восени минулого року, і до минулого вихідного Шон не ділився деталями про результати, обмежуючись повідомленнями, що прогрес йому важко дається, але йде досить успішно. Пару днів тому американський гравець опублікував своє фото в соцмережі X, викликавши хвилю обговорень у покерному співтоваристві. За півроку Шону вдалося скинути вагу до 100 кг, а відсоток жиру зменшився до вражаючих 23.9%.

За словами Шона, його процес схуднення є комплексним: дієта та силові тренування. Прогрес йде важко, але у покериста є план, як виконати умови парі.

Дійсно, скинути відсоток жиру з 23% до 17% буде непросто, оскільки основна маса зникає в перші місяці. До завершення пари залишилося 4 місяці, тому покерне співтовариство буде зустрічати вже більш стрункого Шона, який у разі перемоги зможе прокатити більшу частину серії як фрірол.

Це не перший спір з схуднення, в якому бере участь Білл. Кілька років тому аналогічна парі була укладена з братами Степлс, і покеристи успішно виконали умови. У минулому році Дагу Полку не вистачило 1.3%, щоб здобути перемогу. Тоді Даг виннуватив усе в обильних снігопадах, через які він не міг дістатися до спортзалу. Однак покерист визнав свою поразку, заплатив сайдбет $200,000 і залишився задоволеним своєю поточною формою.

Головний редактор та автор більшості статей на нашому сайті. Покером захоплююся більше 15 років, граю виключно для задоволення. Також цікавлюся ставками на спорт і криптовалютами.

Залишити відповідь