Том “durrrr” Дван новий амбасадор Americas Cardroom

Головна » Том “durrrr” Дван новий амбасадор Americas Cardroom

На минулому тижні покер-рум Americas Cardroom, що входить до мережі WPN, оголосив про поповнення свого складу амбасадорів. Серед новачків став відомий американський професійний гравець Том “durrrr” Дван.

том дван переможець Triton 2022

Деталі призначення

Інформація про те, що Том “durrrr” Дван став амбасадором кімнати Americas Cardroom, стала відомою під час офлайн-фестивалю Triton, що відбувається в Південній Кореї, у місті Чеджу. Після оголошення про підписання контракту, Том повідомив наступне:

Тепер я дуже оптимістично дивлюся на наступні кілька років у покері. Я впевнений, що люди повинні намагатися пробувати щось нове, займатися цікавими справами, амбасадорство – одна з таких справ. Мені здається, багатьом у покерному світі цього не вистачає.

Прес-реліз став нульовим за інформативністю через відсутність будь-яких деталей від Тома Двана або менеджменту ACR щодо угоди. Громадськість вже назвала це підписанням таємничим.

Цьогорічні новини про Тома Двана

Цього року Том Дван знову став об’єктом уваги. Минулого місяця канадський професійний гравець Пітер Джеттен повідомив у соцмережі X, що Дван боргує йому понад $200,000 і “годує його сніданками” вже чотири роки.

Пітер мотивував своє рішення публічно висунути претензії до боргів Тома Двана тим, що хотів попередити громадськість про небезпечність укладати будь-які фінансові угоди з ним. Це попередження, здається, пройшло повз керівництво ACR, і тепер вони мають прямі, несправжні фінансові відносини з Томом.

Звідки ми знаємо Тома Двана?

Том “durrrr” Дван отримав велику популярність наприкінці 2000-х років, переважно завдяки своєму агресивному стилю гри як у офлайн грі, так і в онлайн покер-румах. Він став улюбленцем фанатів покеру через свої виступи в таких покерних телешоу, як High Stakes Poker та Poker After Dark.

Крім того, Дван взяв участь у різних зіркових покерних матчах та викликах, таких як Durrrr Challenge – відома хедз-ап дуель з Деном «Jungleman» Кейтсом.

Останніми роками Дван повернувся до офлайн гри і став постійним учасником серії Triton Super High Roller Series, дев’ять разів займаючи призові місця протягом 2022 та 2023 років.

Головний редактор та автор більшості статей на нашому сайті. Покером захоплююся більше 15 років, граю виключно для задоволення. Також цікавлюся ставками на спорт і криптовалютами.

Залишити відповідь