Топ-6 порад від Бенджаміна «bencb789» Ролле – вони допоможуть почати заробляти покером у 2024 році

Головна » Топ-6 порад від Бенджаміна «bencb789» Ролле – вони допоможуть почати заробляти покером у 2024 році

Бенджамін “bencb789” Ролле не лише активно веде текстовий блог у соціальній мережі X (колишній Twitter), але також управляє своїм каналом на YouTube, де випускає різноманітні відео з покеру.

Одне з його найновіших відео присвячено топ-6 порадам, які мають допомогти початківцям в покері заробляти у 2024 році. Ми представимо основні ідеї цього відео у вигляді тексту в даному пості.

6 порад від Бенджаміна "bencb789" Ролле, які допоможуть заробляти у покер у 2024 році

1. Вмійте відпочивати від покеру. Зараз турніри проходять один за одним, і легко вигоріти. Тому важливо обирати турніри розумно та відпочивати, щоб зберегти концентрацію.

2. Почніть селектити турніри. Шукайте турніри з великою кількістю любителів, плавними структурами та низьким рейком для досягнення максимального ROI.

3. Вивчайте ICM. Працюйте у софті, проводьте симуляції у пізніх етапах турнірів та вивчайте діапазони для максимізації ROI.

4. GTO – не панацея. Навчайтеся основним експлойтам, оскільки вони часто ефективніше, ніж слідування GTO. Досліджуйте та вивчайте аспекти, такі як низька частота блефування опонентів.

5. Приділяйте мінімум часу соціальним мережам. Забудьте про негативні новини, які можуть впливати на вашу емоційну стабільність. Спростіть свій життєвий ритм та уникайте зайвого стресу.

6. Навчіться велію-бетити. Вміння правильно робити велію-бети – ключовий елемент успішної гри в покер. Розуміння, де та як використовувати цей тип ставок, може значно покращити ваш вінрейт.

Хто такий Бенджамін Ролле?

Бенджамін “bencb789” Ролле – визнаний гравець в онлайн-покері та тренер з турнірного покеру (МТТ). Він є відомою фігурою у покерній спільноті і вирізняється своєю високою технічною компетентністю.

Бенджамін активно грає в покер на високому рівні протягом понад десяти років, беручи участь у понад 100,000 турнірах у різних покер-румах. За цей період йому вдалося здобути понад $4,000,000 чистого прибутку.

 

статистика bencb789 sharkscope
Головний редактор та автор більшості статей на нашому сайті. Покером захоплююся більше 15 років, граю виключно для задоволення. Також цікавлюся ставками на спорт і криптовалютами.

Залишити відповідь