Огляд iPokerTools

Головна » Огляд iPokerTools

iPoker Tools – це програма, яка призначена для більш комфортної гри в румах з мережі iPoker. У ній ви знайдете багато корисних та унікальних налаштувань, які стануть вам у нагоді під час ігрових сесій. Сюди входить конвертація стеків у великі блайнди, налаштування хоткеїв, бет-сайзингів, автоматичне розташування столів та багато інших опцій. Про всі переваги цього софту ви дізнаєтесь у цій статті.

Основні переваги

iPokerTools – це платна програма, проте для ознайомлення з нею ви можете скористатися тріальною версією на місяць. Таким чином, ви отримаєте безкоштовний доступ на 31 день для ознайомлення з функціоналом софту. Щодо ціни розробники підійшли до цього питання лояльно: передплата коштує лише 40 доларів на рік.

На цьому позитивні сторони цієї утиліти не закінчуються. Програма сумісна з будь-якою версією Windows, а також підтримує всі трекери, що існують на даний момент. Крім того, мережа iPoker не забороняє користуватися цим софтом.

Можливості iPoker Tools

Програма дозволяє перевести стеки у кількість великих блайндів, що дуже зручно при мультитейблінгу. Граючи велику кількість столів, іноді важко сфокусуватися за яким саме столом відбувається екшн і підраховувати розмір ставки в розумі незручно. Завдяки опції конвертації гравцеві буде простіше приймати рішення, спираючись на розмір стека, виходячи з кількості великих блайндів. Насамперед ця зручність розрахована на турнірних гравців.

Створення бет-сайзинг шаблонів

айпокертулс

Ще одним корисним аспектом програми айпокертулс є можливість створення шаблонів для ставок будь-якої вулиці. Гравець може заздалегідь налаштувати розміри бетів та рейзів і надалі софт пропонуватиме їх автоматично. До того ж, використання хоткеїв для бет-сайзингу також позитивно вплине на багатостолову ігрову сесію.

Автоматичний менеджмент столів

айпокер тулс

У момент гри за кількома столами одночасно важливо розташувати їх максимально зручно. Вручну під час гри, особливо коли столів дуже багато, робити це некомфортно, тому опція автоматичного розміщення столів – ідеальний помічник у цій ситуації.

Софт наділений можливістю налаштування параметрів виділення столів колірними рамками, що можна назвати ще однією родзинкою та приємним бонусом для мультитейблерів. Всі важливі роздачі залишаться у фокусі і гравцеві буде легше концентруватися на них.

Гарячі клавіші

Функціонал iPoker Tools дозволяє призначати хоткеї для виконання стандартних дій, таких як фолд, чек, рейз, відкриття лобі тощо.

Автоматична обробка діалогових вікон

Нерідко під час гри за столом з’являються різні інформаційні вікна, які потребують додаткового підтвердження з боку гравця. Такі ситуації виникають, коли гравець вирішує залишити стіл або повернутися з сіт-ауту, а також у різних інших випадках. За допомогою програми можна настроїти автоматичне закриття даних вікон.

Менеджер лейаутів

Якщо ви віддаєте перевагу використанню лейауту для гри, то і тут вам на допомогу прийде iPoker Tools. Для коректної роботи всіх наявних на ринку лейаутів необхідний хелпер – без нього ви просто не зможете замінити стандартний вид столу на свій.

Зміна інтерфейсу столу

айпокертулс налаштування

Якщо вам заважають будь-які елементи столу, які не належать до гри в покер, можна позбутися їх раз і назавжди. Також програма дозволяє вибрати оптимальний шрифт та його розмір.

Налаштування клієнта покер-руму для iPoker Tools

Для коректної роботи айпокер тулс не потрібно встановлювати жодних додаткових програм. Все, що потрібно зробити, це підготувати клієнт покер-руму для сумісності з хелпером. Для цього вам знадобиться:

 ✅ Запустити клієнт від імені адміністратора.

 ✅ Змінити мову покер-руму на англійську або італійську та вказати мову, що використовується в програмі, на вкладці Utils > Language > Room.

 ➡️ Переконайтеся, що в клієнті включено опцію чату та настроєно наступним чином:

 ✅ Включено: Show Dealer Chat, Show Summary, Show Player Actions.

 ✅ Вимкнено: Show Card Images.

 ✅ Вимкніть опцію “Show money in Big Blinds”. Це необхідно для коректної роботи всіх функцій вкладки “Table” АйПокер Тулс.

 ✅ Увімкніть чотириколірну колоду в налаштуваннях клієнта покер-руму для коректної роботи вкладки «Editor».

Вартість програми

Як ми вже зазначили, розробники iPokerTools дозволяють ознайомитись із програмою, запустивши тріальну версію на 31 день. У цей період ви можете скористатися повним функціоналом без будь-яких обмежень.

Якщо після цього ви захочете придбати ліцензію, будьте готові розщедритися на $40 на рік. Варто зазначити, що, купуючи ліцензію, вам надається ключ активації, який доступний лише на одному пристрої. Наприклад, якщо ви хочете змінити комп’ютер, можна буде скористатися послугою перенесення активації на новий пристрій.

Поширені запитання

Ні. Потрібно заплатити річну вартість софту.

Ні. Цей софт розроблений виключно для румів мережі iPoker.

Це клавіші, які ви можете налаштувати для зручного швидкого доступу для будь-яких дій за столом під час гри.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Головний редактор та автор більшості статей на нашому сайті. Покером захоплююся більше 15 років, граю виключно для задоволення. Також цікавлюся ставками на спорт і криптовалютами.

Залишити відповідь