Головна » PokerKing

Великий покер-рум мережі Winning Poker Network призначений для гравців зі всього світу. Він виділяється великим вибором кеш-столів на низьких та середніх лімітах, щотижневими акціями з рейкбеком та можливістю грати за багатьма столами одночасно (до 24). Використання допоміжного софту дозволено.

У цьому румі грає безліч аматорів із США, доступні джекпот-столи, швидкий покер і спіни. Регулярно проводяться турнірні серії. PokerKing відомий турніром The Venom з великою кількістю сателітів та гарантованим призовим фондом від $5 до $10 млн.

Зміст

Детальний огляд руму PokerKing

PokerKing – це великий покер-рум відомої американської мережі Winning Poker Network, який приймає гравців з США. Це один з небагатьох румів, де ви можете зіграти проти досить слабких американських покеристів.

Основною відмінністю PokerKing є спрямованість кімнати на регулярів. Всі акції та бонуси спрямовані виключно на регулярів. Це включає прямий рейкбек, релоади, лідерборди для кеш-ігор та SnG. Благодаря таким пропозиціям, активні регуляри можуть отримувати до 65% рейкбеку, що є одним з найвищих показників серед американських покер-румів.

Середня кількість підключень до PokerKing com становить 5 000. Тут можна знайти гру на кеш-столах, багатостолові та СНГ турнірах практично на будь-яких лімітах. Покер-рум пропонує великий вітальний бонус до першого поповнення рахунку. Незважаючи на те, що PokerKing – американська кімната, яка приймає гравців зі США, до неї можуть приєднатися і жителі України та інших країн. Можливість законно користуватись допоміжними програмами для збору статистики робить цей рум максимально адаптованим для гри регулярів.

Огляд софту покеркінг

Софт PokerKing востаннє глобально оновлено у липні 2023 року. Клієнт кімнати доступний для Windows та Mac.

софт покеркінг

У лобі PokerKing ви зустрінете інтуїтивний інтерфейс, який легко освоїти навіть тим, хто має лише базові знання про онлайн-покер. На головній сторінці ви побачите банери з акціями.

У верхній частині кожного лобі розташовані розділи меню, нижче – список доступних столів або турнірів, а праворуч – розділ з фільтрами. До каси можна легко звернутися, вона розміщена в шапці клієнта. Програма працює досить швидко і без будь-яких проблем.

PokerKing дозволяє використовувати трекери покеру та виводити HUD безпосередньо на екран. 

стіл покеркінг

Починаючи з 2019 року, в рамках боротьби з ботами та недобросовісними гравцями, мережа вирішила заборонити лейаути та будь-які маніпуляції з графікою. За замовчуванням користувачам доступно понад 30 різних тем оформлення та різні варіанти кастомізації елементів столу.

Щоб слідкувати за грою друзів або відомих гравців, кожен день учасник отримує 3 квитки, які дозволяють переглянути ніки за столом, не приєднуючись до гри. Проте після використання такого квитка сісти за цей стіл вже не можна протягом 7 годин.

Pokerking мобільний додаток

У квітні 2023 року PokerKing випустив оновлений мобільний додаток для пристроїв на платформі Android (версія для iOS наразі перебуває на стадії тестування).

У новому додатку доступні всі види ігор і касові операції. Гравці можуть грати за до 4 столами одночасно. Наразі доступна тільки англомовна версія додатка.

Ігри та ліміти

Winning Poker Network, до якого належить Poker King, є найбільшою мережею, що приймає гравців зі США. Вона входить у топ-10 PokerScout за кількістю середнього тижневого трафіку. Середній кеш-трафік протягом доби зазвичай знаходиться на рівні до 1200 підключень.

Кеш-гра

Найбільш вигідний час для гри – ранній ранок, близько 6 години за київським часом. Саме в цей час за столами найбільше американських аматорів. Короткі столи, які швидко заповнюються, є більш популярними, проте пошук гри для любителів 9-макс не займає багато часу. На вибір представлені ліміти від $0.01/$0.02 до $25/$50. Тут доступна омаха, класичний та п’ятикартковий покер, включаючи PLO8. Гра йде за столами від $0.01/$0.02 до $25/$50.

Також є унікальні кеш-столи No Rathole Tables зі стартовою закупівлею 10BB. Повернутися за стіл протягом тижня можна лише з тим же стеком, з яким закінчили гру.

В румі також доступний швидкий покер, який тут називається Blitz: почати можна з $0.05/$0.10, а найдорожчі столи для холдему – $5/$10, для пот-лімітної омахи – $1/$2.

лобі кеш гра pokerking

Турніри

Бай-іни в регулярному розкладі розпочинаються від $0.1, і фріроли з невеликими гарантованими призами проводяться кожні кілька годин.

Щодня також відбуваються турніри з великими призовими фондами, наприклад, у недільному турнірі Warm Up за $109 ви можете змагатися за $150,000.

PokerKing часто організовує великі турніри з мільйонними призами. Наприклад, The Venom, запланований на квітень 2024 року, гарантує призовий фонд у розмірі $12,500,000. Для участі можна пройти через мережу сателітів, починаючи з $1.

Також у турнірах з’явилася опція Staking, що дозволяє продавати частки на свої турніри та придбувати частки інших гравців.

турнірне лобі у покеркінг

Спіни Jackpots

Структура одностолових турнірів з випадковими призовими стандартна: стартовий стек – 500 фішок, блайнди по 3 хвилини. Бай-іни: $5, $15 та $50.

Максимальний виграш становить $1 000 000.

Трафік кеш-гри в Pokerking

Holdem

Техаський Холдем – найпопулярніша гра не лише серед американців, а й у всьому світі. І найбільше столів у лобі саме за NLH: формати 6макс та 9макс, CAP (30bb). Ліміти починаються $0.01/0.02 та активні до $100/200.

 

Ліміти

Столи

NL2$

17-22

NL5$

10-13

NL10$

8-12

NL25$

10-20

NL50$

6-9

NL100$

10-18

NL200$

10-13

NL400-600$

8-10

NL1K$

2-5

NL3K-5K$

2-5

Омаха та Стад

Омаха представлена такими ж лімітами як і NLH, але різновидів, де йде екшн набагато більше: лімітна, безлімітна та звичайна пот-ліміт, PLO5, Hi\Lo.

Розділ у лобі зі Stud та Fixet Limit не зовсім порожній, є кілька гравців за столами на найвищих ставках та невеликий екшн на лімітах до $5\10.

Blitz Poker

Швидкий формат представлений дисципліною – Blitz Poker. По геймплею – це теж саме що і Zoom на старсах (NLH і PLO) до ставок $5/$10. Але, за фактом, грає NL10$, NL50$ та NL200$, з 80-130 підключеннями на кожному.

Bomb Pots

У 2020 році WPN додали в кеш-столи випадкові Bomb Pots. Випадково до 4 разів на годину, відбувається особлива роздача. Гра стартує відразу з флопу, а замість блайндів все ставлять анте (у 4ББ за 6 та 2ББ за 9-max столами). Такі столи відзначені у лобі іконкою гарматного ядра.

Бонуси в покеркинг

Як вже згадувалося, PokerKing надає своїм гравцям вигідні умови для гри. Крім того, покер-рум пропонує значний бонус для нових користувачів при здійсненні першого депозиту. Розглянемо кожну пропозицію детальніше.

Бонус на перший депозит

Покер King історично був здебільшого скромним у своїх акціях, а ті, що існують, переважно спрямовані на професійних гравців та регулярних учасників, зокрема на гонки, релоади і турнірні серії. Для новачків доступні переважно фріроли.

Бонус на перший депозит становить 100% до $2,000. Виплата здійснюється за формулою: $1 за кожні 27.5 Award Points, що надає 20% рейкбеку.

Лідерборди The Beast та Sit & Crush

PokerKing щотижня організовує рейк-гонку для гравців на кеш-столах. Ви можете отримати до $500 щотижня, просто граючи за столами з шістьма та дев’ятьма гравцями. Гонки починаються о 00:00 у суботу і закінчуються о 23:59 у понеділок. За участь у гонках не стягується додаткова комісія з боку покер-руму. Призовий фонд формується вже зі знятого рейку.

The Beast

Для участі у гонці The Beast потрібно заробляти очки лояльності. За кожні 2 центи рейка вам нараховуватиметься по 1 очку. Рейк, сформований кожним окремим гравцем, безпосередньо залежить від його частки в банку, що розігрується. 25% кожного призового фонду переходить на гонку наступного тижня.

рейк-перегони the beast

Sit & Crush

Sit & Crush – це щотижнева гонка для гравців СНГ. Хедз-ап SnG-турніри не беруть участі у цьому лідерборді. Старт і закінчення гонки такі ж, як у The Beast. Кожні 25% рейки, які знімаються з турнірів, йдуть на формування призового фонду. Наприклад, у СНГ за 50 доларів знімається 3 долари рейку. Значить, 0,75 доларів йдуть на формування призового фонду Sit & Crush.

Щоб брати участь у даній гонці, потрібно грати в СНГ та заробляти очки. За кожні 1 долар призового фонду, сформованого гравцем, він нагороджується 5 очками. Лідери гонки отримують по 500 доларів та квиток на сателіт, вартістю 95 доларів, який проводиться у неділю.

sit&crash pokerking

Рейк та рейкбек на pokerking

Royal Club на PokerKing – це програма лояльності з 6 рівнями, включаючи чотири місячних та два річних рівні. Рейкбек може коливатися від 12% до 65%.

За кожні $1 рейку, награного на будь-яких гральних столах або турнірах, гравець отримує 5.5 балів статусу (SP). З підвищенням рівня в програмі, коефіцієнт отримання балів престижу (RP) зростає. Ці бали можна обміняти на гроші прямо в касі клієнта: Меню “Rewards” → “Loyalty” → “Points Exchange”.

Курс обміну Royal Points pokerking на кожному рівні різний. Тому щоб максимізувати вел’ю – обмінюйте поїнти на максимально можливому для вас рівні. Відповідно найбільший прибуток буде на “King”.

А ось курс обміну SP завжди фіксований, тому нагромаджувати їх сенсу немає.

Крім цього, є додаткові нагороди Achievements, які гравці отримують автоматично за набір певної кількості SP на рік. Їх можна подивитися в: Rewards → Loyalty → Achievements

Рівень

Status Points

Коефіцієнт RP

Обмін RP за 1$

Сумарний рейкбек

Bronze

0

1x

  

Silver

750

1,5x

100

12% – 14.5%

Gold

3000

2x

90

14.5% – 20%

Platinum

7500

2,5x

83.3

17.5% – 22%

Royal

100000

3,5x

66.6

26% – 46%

King

1000000

5x

62.5

57% – 65%

Що важливо знати про Роял Клуб:

На підтримку рівня треба вдвічі менше SP, ніж перехід на нього з попереднього.

Частина рейка (близько 15%-20%) йде на користь гонок Beast і не йде на залік набору статусів.

Статус King (1,000,000 SP або $181.818 рейка) автоматично зберігається до кінця лютого наступного року. А для утримання “Короля Покеркінгу” потрібно буде набивати по 45.000 SP щомісяця.

Депозити та кешаути

У даному покер-румі приймаються платежі в різних криптовалютах, таких як Bitcoin, Litecoin, Dash, Bitcoin Cash та інші. Щодо електронних гаманців, підтримується робота Skrill, Neteller і ecoPayz. Гроші надходять на рахунок миттєво, але для виведення коштів може знадобитися до 5 робочих днів.

Ліміти можуть відрізнятися залежно від використаної платіжної системи. Наприклад, при поповненні рахунку через Skrill можна внести від 5 до 1000 доларів за одну транзакцію, а через Bitcoin-гаманець – від 5 до 10 000 доларів. Більшість систем дозволяє зняти до 2500 доларів.

У PokerKing депозит не оподатковується комісією. Та якщо ви знімаєте менше ніж 2500 доларів протягом місяця, то також не сплачуєте комісію за виведення коштів. Проте за кожне наступне зняття може стягуватися комісія в розмірі 5%. Рекомендується знімати кошти раз на місяць не більше ніж 2500 доларів.

Надійність покер-руму

PokerKing володіє усіма ознаками надійності: ліцензією Кюрасао (No. 8048/JAZ), сертифікацією RNG від iTech Labs та високим рівнем довіри серед покерної громадськості.

Протягом своєї восьмирічної історії покер-рум не потрапляв у гучні скандали. Крім того, регулярно проводяться перевірки на бот-активність, після яких компенсації отримують постраждалі гравці.

На відкритому доступі доступна публічна дорожня карта оновлень, що свідчить про відкритість Winning перед громадськістю. Не менш важливою є те, що просування PokerKing здійснюються найбільшими афіліатами, що є ще одним позитивним моментом у плані надійності.

Офіційно рум не приймає гравців з США, що є запорукою від санкцій з боку уряду США.

Офіційний сайт покеркінг

Офіційний покеркінг сайт відзначається простим і зрозумілим дизайном, зручною навігацією та високим рівнем інформативності. Ці риси роблять його винятковим серед покерних румів. Проте варто відзначити відсутність деяких ключових функцій, таких як особистий кабінет, онлайн-підтримка та веб-версія клієнта для ПК.

Служба підтримки

На офіційному сайті покеркінг ви знайдете дуже інформативний розділ “FAQ”. Якщо вирішити проблему не вдалося або відповіді на ваше запитання немає у списку, слід зв’язатися з сапортом руму. Зробити це можна через:

 – форму зворотного зв’язку на сайті – вкладка “Support” / “Підтримка”

 – електронну пошту – адреса: support@pokerking.com

 – лайв-чат у клієнті – доступний під час авторизації у програмі або в касі.

Pokerking відгуки

Зібравши всілякі відгуки про рум в інтернеті, ми дійшли висновку, що рум подобається в першу чергу завзятим регулярам, які дуже багато грають для отримання статусів і за це отримують високий рейкбек. А прості любителі покеру вибирають pokerking через велику різновиду дисциплін, що граються.

Незалежні відгуки про рум ви можете прочитати внизу даної сторінки.

Так, це стандартна процедура у більшості покерних румів. Якщо ваш обліковий запис не підтверджено, можуть виникнути проблеми з виведенням коштів. Тому краще зробити все заздалегідь.

Так, у PokerKing можна використовувати цей софт

Так, для нових гравців є 100% бонус на депозит до $2 000. Мінімальна сума поповнення дорівнює 25$.

Мінімальний розмір депозиту у більшості платіжних засобів становить 10$.

Якщо в цей момент у румі не проводяться жодні технічні роботи, то в першу чергу потрібно перевстановити клієнтську програму. Якщо це не допоможе, тоді потрібно написати у саппорт руму: support@pokerking.com

У клієнтській програмі є вбудований Live-чат в якому ми можете задати будь-яке питання, що вас цікавить цілодобово.

Головний редактор та автор більшості статей на нашому сайті. Покером захоплююся більше 15 років, граю виключно для задоволення. Також цікавлюся ставками на спорт і криптовалютами.

Залишити відповідь