Що означає лімп у покері?

Головна » Що означає лімп у покері?

Лімп у покері – це ситуація на префлопі, коли гравець вирішує увійти в роздачу, зробивши ставку розміром один великий блайнд. Іншими словами він зрівнює обов’язкову ставку, яку автоматично вносить гравець на позиції великого блайнда.

Як правило, гра через лімп сприймається як слабкість і часто застосовується рекреаційними гравцями, коли у них на руках недостатньо сильні карти для рейзу, але вони хочуть брати участь у роздачі.

З якою метою роблять покер лімп

Найчастіше риби застосовують лімп у покері у двох випадках:

 ✅ Щоб спробувати потрапити у флоп із слабкою чи середньою рукою, яку вони не хочуть розігрувати рейзом.

 ✅ Іноді таким чином розігрують AA, побоюючись своїм рейзом відлякати решту гравців за столом.

Обидва ці підходи призводять до збитків на тривалій дистанції.

Недоліки Limp-стратегії

лімп у покері

Багато гравців засуджують використання лімпу в покері, бачачи його за своїм столом. Є кілька причин вважати цю стратегію слабкою:

 1️⃣ Гравці, які віддають перевагу лімпу, зазвичай слабкі і пасивні. Для перемоги у роздачі необхідно грати агресивно. Слабкий та пасивний стиль дозволяє опонентам експлуатувати лімпера, що зменшує його шанси на виграш.

 2️⃣ Limp показує регулярам за столом, що у гравця слабка рука і він хоче увійти до банку, вклавши якнайменше фішок. В результаті сильні гравці ізолюватимуть лімпера та забиратимуть один банк за іншим.

 3️⃣ Лімпуючий гравець має менше шансів на перемогу, оскільки він поступається у кількох аспектах на постфлопі: грає без позиції, без ініціативи і, швидше за все, зі слабкою рукою.

 4️⃣ Зловживання лімпами дозволяє суперникам забирати велику кількість банків блефом. Лімпер найчастіше перебуває у роздачі зі слабкою рукою і навряд чи дійде з нею до шоудауну. Швидше за все, він скине карти після контбету на флопі.

Стратегія гри через лімп

Вирішуючи, чи варто лімпити, вивчіть, як це вплине на динаміку руки та реакцію опонентів. Лімп із слабкою рукою може поставити вас у невигідне становище, запрошуючи додаткових гравців до банку. Лімп із сильною рукою може призвести до недооцінки опонентами сили вашої руки та їх помилок.

Хоча лімп покер асоціюється з новачками чи поганою грою, його можна використовувати у збалансованій стратегії. Наприклад, лімп може бути корисним у деяких ситуаціях: коли ви знаходитесь в пізній позиції, а кілька гравців вже зробили лімп, або коли у вас спекулятивна рука, яка може стати сильною комбінацією за правильних загальних карт.

Висновок з гри лімпом

В цілому, лімп у покері має місце, якщо ви досвідчений гравець і у вас є чіткий план дій на наступних вулицях, і ви готові до агресивних дій опонентів на постфлопі.

Початківцям слід ставитися до лімпу з граничною обережністю і не зловживати цим видом розіграшу карт.

Поширені запитання:

Намагайтеся розігрувати свої кишенькові карти лише рейзом. Пам’ятайте, що карти, які недостатньо хороші для рейзу, краще просто скинути, оскільки пасивний їх розіграш призведе тільки до ще більшого програшу.

У грі віч-на-віч є сенс грати лімпом, якщо ви досвідчений гравець. Але в будь-якому випадку, рейз завжди буде кращим за лімп.

Грайте агресивно проти них, робіть ізолюючі ставки, блефуйте, ставте контбет навіть якщо не потрапили в дошку. Лімпери зазвичай часто скидають свої карти на флопі.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Головний редактор та автор більшості статей на нашому сайті. Покером захоплююся більше 15 років, граю виключно для задоволення. Також цікавлюся ставками на спорт і криптовалютами.

Залишити відповідь