Що таке Хедз Ап?

Головна » Що таке Хедз Ап?

Зміст

Хедз ап – це гра, де два супротивники стикаються віч-на-віч за покерним столом. Це протистояння властиве як для турнірного покеру, так і для кеш-ігор. Багато новачків вважають, що грати проти одного суперника значно простіше, ніж за багатолюдним столом, проте ця думка помилкова.

Насправді, покер хедз ап є найвищим пілотажом цієї гри і вимагає гнучкої тактики, непередбачуваної поведінки, глибокого розуміння покерної психології та вміння адаптуватися під стиль кожного суперника, з яким ви стикаєтеся в дуелі.

Особливості гри віч-на-віч

що таке хедз ап у покері

У покерному співтоваристві хедз ап вважається найскладнішим різновидом гри. У грі віч-на-віч на перший план виходить не математика (хоча вона теж важлива), а психологія і творчий підхід. У ХА ви граєте проти одного конкретного опонента, тож доводиться діяти нестандартно.

Ось кілька відмінних рис гри в хедз ап:

 ➡️ Обидва гравці ставлять блайнди в кожній роздачі, причому малий блайнд також є баттоном, що має перше слово до флопа та останнє на інших вулицях.

 ➡️ Широкі діапазони. Чим менше гравців, тим вища цінність руки. У хедз ап доводиться грати безліччю рук, які ви скинули б за 6-max або 9-max столом.

 ➡️ Зміна цінності комбінацій. Цей пункт плавно випливає із попереднього. Якщо за повним столом розтин опонента по третій парі схожий на самогубство, то в хедз ап часто і кол з A-хай буде правильним рішенням.

Нюанси гри в хедз ап покер для початківців

 ✅ Через те, що у heads up доводиться розігрувати кожну руку, найбільшого успіху у цій дисципліні досягають агресивні професіонали. Вони прагнуть побачити якнайбільше флопів і переграти суперника на постфлопі.

 ✅ Також важливо своєчасно адаптуватись до суперника. Якщо опонент занадто агресивний – чекайте на хорошу руку. Якщо він надто затиснутий – забирайте банки ставками продовження.

 ✅ Крім того, в хедз ап нотатки на опонентів стають важливішими за статистику. У грі віч-на-віч потрібно бути гранично уважним до ліній розіграшу та розмірів ставок суперника. Краще робити нотатки в клієнті покер-руму, щоб не забути екшен. У певний момент ви можете підловити опонента, використовуючи ці нотатки.

Висновок

Формат хедз ап представлений у кожній покерній кімнаті, проте не варто поспішати сідати за столи з одним противником, оскільки перемога не буде такою легкою, як припускають новачки в покері. Гра віч-на-віч вимагає досвіду, глибоких знань стратегії та психології, вміння підлаштовуватися під кожну ігрову ситуацію.

Ні, в хедз ап у покері крім кеш, можна грати і в снг-турнірах і в МТТ.

Простіше грати за столом де багато гравців, тому що у вас більше можливостей чекати хороших карт. А у грі віч-на-віч доводиться гріти і не найкращі стартові руки.

Як і для гри за повними столами, ми рекомендуємо руми з малою кількістю регулярів. Для гри в ХА на сьогоднішній день рекомендуємо: grompoker, SwC Poker, Jack Poker

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Головний редактор та автор більшості статей на нашому сайті. Покером захоплююся більше 15 років, граю виключно для задоволення. Також цікавлюся ставками на спорт і криптовалютами.

Залишити відповідь