Біографія Ольги Єрмольчевої (Olga Iermolcheva)

Зміст

Ольга “Mangusta” Єрмольчева – видатна українська покеристка, яка заробила понад 205 тисяч доларів на покерних турнірах. Ця молода дама довела як українським, так і світовим професіоналам, що жінки можуть досягати високих результатів у цій грі. Співвітчизники ласкаво називають її Міс Чарівність, захоплюючись її привабливістю. Однак її успіхи – результат не лише зовнішньої краси, а й завзятості та рішучості.

Початок шляху

Ніхто не міг припустити, що молода дівчина посвятить своє життя покеру. Спочатку Ольга цікавилася гуманітарними науками та мріяла стати викладачем англійської мови. Однак вона розуміла, що ця професія не принесе їй фінансову незалежність. Якось, почувши від шкільного друга про світ онлайн-покеру, Ольга зацікавилася грою, особливо можливістю виграшів. З цього моменту вона почала активно займатися покером.

Навчання та перші кроки в покері

біографія ольги єрмольчевої

З притаманною їй пристрастю Ольга почала вивчати доступні в інтернеті навчальні матеріали. Вона поступово покращувала свої навички, поєднуючи теоретичне вивчення покеру з практичними заняттями. Першим великим турніром для неї став RPT, куди вона відібралася через серію сателітів. До цього моменту Ольга жодного разу не брала участі у живих турнірах. Хоча їй не вдалося потрапити в призи, атмосфера живої гри підкорила її і вирішила продовжити навчання.

Перехід від онлайн до офлайн гри

Ольга все рідше грала в онлайн-покер, віддаючи перевагу оффлайн-подіям. Відомий покер-рум PokerStars помітив її успіхи та надав їй безкоштовні квитки на деякі турніри. Однак часті живі турніри вимотували її фізично та морально, тому вона вирішила повернутися до онлайн-гри.

Перші успіхи

Регулярно покращуючи свою гру, Ольга почала частіше потрапляти у призові зони та навіть на фінальні столи. Першим значним досягненням стало 13 місце на Європейському Покерному Турі в 2014 році. У тому ж році вона увійшла в дев’ятку найкращих на RPT і посіла перше місце на EPT у Барселоні, заробивши 33,5 тисяч доларів.

Підтримка та тренування з PokerStars

Ставши протеже PokerStars, Ольга тренувалася з Євгеном Качаловим та командою Team Online. Крім самостійного навчання, вона тричі на місяць займалася з Качаловим і отримувала три бай-іни на WCOOP від PokerStars. Такі інтенсивні тренування та практика на найвищому рівні не могли не дати результатів. Ольга виросла професійно і почала вигравати ще частіше.

Рік найвищих досягнень

2015 став, мабуть, найуспішнішим для Ольги “Мангуста” Єрмольчової. Вона відвідала оффлайн турніри у Франції та Марокко, посівши шосте та четверте місця відповідно. Цього ж року вона брала участь у Латиноамериканському турі покеру, де посіла друге місце, несподівано для багатьох, поповнивши свій банкролл на 113 тисяч доларів. Загальний виграш Ольги за кар’єру перевищив 205 тисяч доларів. З огляду на її порівняно коротку практику, від неї очікується ще більш вражаючих досягнень.

Цікаві факти

 ✅ 2018 року Єрмольчева стала амбасадором PokerMatch, а 2019-го до української команди приєднався і Євген Качалов.

 ✅ Наразі Єрмольчева живе у Києві, бере участь у живих турнірах, а також грає в онлайн-покер.

 ✅ 2019-го Єрмольчева увійшла до складу збірної України зі спортивного покеру. Команда здобула весняний Кубок Націй, а Ольга стала найкращим гравцем турніру.

 ✅ У 2022 році Ольга Єрмольчева знялася гола у Playboy, що викликало значний резонанс у спільноті покеру.

 ✅ Ольга  брала участь у зйомках шоу «Битва екстрасенсів».

 ✅ Ольга Єрмольчева покер гравчиня, яка є великою фанаткою Кріштіану Роналду.

Ольга "Mangusta" Єрмольчева соціальні мережі

Ольга Єрмольчева інстаграм вважає своєю найулюбленішою соціальною мережею, в якій вона найчастіше викладає фото, а також трохи рідше робить публікації у фейсбуці. Її інстаграм переповнений яскравими фотографіями з різноманітних локацій, серій покеру та особистого життя.

Головний редактор та автор більшості статей на нашому сайті. Покером захоплююся більше 15 років, граю виключно для задоволення. Також цікавлюся ставками на спорт і криптовалютами.

Залишити відповідь