Біографія Віктора Блома (Victor Blom)

Зміст

Віктор Блом, відомий у покерному світі як Isildur1, заробив мільйони доларів, використовуючи надзвичайно агресивну тактику в онлайн-покері. Його улюблена версія гри – безлімітний техаський холдем, оскільки в цій грі він досягнув великого успіху. Його особистість залишалася загадкою до січня 2011 року, коли він приєднався до професійної команди PokerStars.

Історія Блома включає безліч руйнівних спадів і захоплюючих підйомів. Нерідко можна почути, що він за одну ніч заробив або втратив мільйони доларів. Однак, лише в двадцять чотири роки, в майбутньому від нього очікують великих досягнень, оскільки вважають, що він стає легендою покеру.

Юний вік та початок кар'єри

ісільдур1 покер гравець

Victor Blom народився у вересні 1990 року неподалік Гетеборга, Швеція, як молодший із трьох братів і сестер. У нього були дві старші сестри та один старший брат на ім’я Себастьян. Блом вперше навчився грати у безлімітний техаський холдем у свого старшого брата, коли йому було лише 14 років, і він дуже швидко освоїв гру.

Гра в покер настільки сподобалася Блому, що він зібрав групу друзів, щоб грати з бай-іном у 5 доларів під час обідніх перерв у школі. У якийсь момент їхня компанія налічувала понад двадцять п’ять студентів.

Приблизно наступного дня народження Блом і його брат вирішили створити обліковий запис на сайті одного з покер-румів. У їхньому дебюті вони посіли п’яте місце у турнірі на кількох столах, виграючи 300 доларів, що на той час було значною сумою для них.

Згодом брат Блома створив йому власний обліковий запис на PartyPoker.com під ім’ям користувача Blom90. Блом не боявся ризикувати, постійно беручи участь у турнірах Sit-and-Go з бай-іном $500. За кілька місяців він виграв понад 275 000 доларів, граючи в онлайн-покер. Однак він продовжував ризиковати, граючи за все вищими ставками, і врешті-решт його банкрол вичерпався, змушуючи його зробити тривалу перерву в покері.

Повернення в онлайн-покер

Після річної перерви Віктор Блом повернувся на повний обсяг і знову активував свій обліковий запис на PartyPoker.com. Знадобилося лише два дні, щоб збільшити свій депозит з 2500 доларів до понад 200 000 доларів, а протягом двох тижнів його загальний прибуток досяг 1,7 мільйона доларів. Проте після перших двох тижнів він не зміг повторити свій успіх, тому вирішив шукати нове місце для гри.

Саме тоді Блом натрапив на Full Tilt Poker і справді почав привертати увагу інших гравців. Відомий під ім’ям користувача Isildur1, він швидко розпочав грати проти таких відомих професіоналів покеру, як Філ Айві та Патрік Антоніус, при цьому зберігаючи свою справжню особистість в секреті.

Ре-рейзи та великі блефи становили значну частину його дуже агресивної стратегії. У 2008 році Блом був номінований на премію Scandian Poker Awards як новачок року, відмовившись від виходу на церемонію через страх того, що його особистість може стати відомою в Сполучених Штатах.

Я ніколи не переглядав навчальні відео чи не читав книги про покер. Мій спосіб навчання полягав у тому, що я грав з найкращими гравцями: коли ви граєте з ними, ви навчаєтеся робити те, що роблять вони, поєднуючи це зі своїм власним стилем, і швидше прогресуєте.

Блом часто вигравав і програвав мільйони доларів лише за кілька днів, завжди приймаючи високий ризик. Він навіть викликав Філа Айві, відомого гравця в покер, на матч з безлімітного холдему, в якому виграв більше 3 000 000 доларів. Незважаючи на свій успіх, Блом був гордий дізнавшись, що Айві назвав його найскладнішим суперником.

Блом зустрівся віч-на-віч з Томом Дваном, одним з найкращих онлайн-гравців у хедз-ап холдем, у тижневому турнірі, де він зробив найбільший стрибок в історії онлайн-покеру, вигравши близько 4 мільйонів доларів і позбавивши Двана дару мови.

8 грудня 2009 року Блом зазнав свого найбільшого удару, коли він програв Брайану Гастінгсу у грі в безлімітну омаху, втративши загалом 4,2 мільйона доларів. Ця сума стала найбільшим програшем в історії онлайн-покеру. Пізніше виявилося, що Гастінгс разом з декількома іншими гравцями ділився інформацією про стратегії та прийоми Блома, що, можливо, допомогло йому в перемозі.

Контракт із PokerStars

PokerStars запропонували Блому спонсорство в обмін на його допомогу у запуску турніру з чотирма столами з безлімітним холдемом та пот-лімітним омахою під назвою «Superstar Showdown». Цей турнір був відкритий для всіх за ставками $50/$100 та розігрувався за 2500 рук.

Після угоди між Бломом і PokerStars особистість Блома була розкрита, і тепер увесь світ знає, що Віктор Блом перебував під псевдонімом Isildur1. Блом більше не міг приховуватися і розпочав участь у живих турнірах. На початку 2012 року на PokerStars Caribbean Adventure він виграв свій перший живий турнір у кар’єрі, отримавши приз у розмірі трохи більше 1,25 мільйона доларів.

Блум на WSOP

віктор блом грає офлайн

Віктор Блум рідко бере участь у Світовій серії покеру (WSOP), переважно через податкові обмеження у його рідній Швеції, а також через перевагу гри в кеш-ігри. Однак у його досягненнях на WSOP є кілька виграшів, включаючи один на суму $105 235. Наприклад, він отримав нагороду за 14-те місце у турнірі Poker Players Championship із бай-іном $50 000 у 2014 році.

Особисте життя

Блом відомий своєю замкнутістю, тому про його особисте життя відомо небагато. Все, що ми знаємо, – це те, що його суперники кажуть: незважаючи на його агресивний стиль гри, він має яскраву особистість і справжнє захоплення грою. Також відзначають, що у Блома чудове почуття гумору, тому гра проти нього завжди цікава та захоплююча.

Зараз Віктор Блом майже не бере участі в покерних іграх, і його майже ніколи не можна побачити за гральними столами. Проте його фанати надалі чекають на його повернення, як у світі онлайн-покеру, так і офлайн.

Цікаві факти

 ➡️ Перший внесок Ісільдура в онлайн-покері склав 100 доларів.

 ➡️ Псевдонім “Isildur1” Блом придумав після перегляду «Володаря Кілець». У фільмі існував персонаж на ім’я Ісільдур, який був другим правителем королівств Дунедайн у Середзем’ї.

 ➡️ У віці 19 років Блом потрапив до топ-10 найуспішніших гравців в онлайн-покері за обсягом виграшів.

 ➡️ Тричі став переможцем турнірів SCOOP, серед яких був головний захід Main Event у 2013 році, де він здобув понад мільйон доларів.

Віктор Блом соціальні мережі

Блом ніколи не проявляв великої активності в соціальних мережах, однак, для найвідданіших фанатів він іноді робить пости в твіттері або інстаграмі.

Twitter

Instagram

Модератор та адміністратор сайту. Пишіть мені якщо щось зламалось на сайті. 

Залишити відповідь