Головна » TigerGaming

TigerGaming – це флагманський рум мережі чіко. Почавши грати в цьому румі, ви отримаєте масу незабутніх емоцій, а приємну грошову надбавку до вашого банкролу зможуть здійснити гравці зі США, яких повно за кожним столом.

Зміст

🎂 Рік заснування: 1999

📋 Ліцензія: Curacao

💻️ Різновид игор: Holdem,Omaha.

🚌 Трафік у час-пік: 3000

📲️ Доступні пристрої: iOS, Android, Mac, Windows

💳 Методи депозиту/кешауту: Skrill, Neteller, Moneygram, payz, crypto. 

💸 Швидкість платежів:  до 48 годин

💲️ Ігрова валюта: USD

🌍 Основні мови: англійська

💬 Онлайн-чат на сайті: так

🎰 Bad Beat Jackpot: так

🖥️ Підтримка трекерів:  через конвертер

Огляд покер-руму TigerGaming

TigerGaming, який діє з 1999 року, є частиною мережі Chico Poker Network, однієї з найбільших мереж із доступом для гравців з Сполучених Штатів. Крім покера, який є основним напрямком TigerGaming, користувачі можуть скористатися ігорами в казино, ставками на спорт та валютних курсах.

Серед гравців TigerGaming покер здобув репутацію надійного руму. Бонуси руму та наявність фішей також отримали найвищу оцінку . Онлайн трафік гравців складає до 5000 гравців онлайн у пікові години (рано вранці по Києву). Великі турнірні події відбуваються регулярно. Відгуки про мережу свідчать, що рум найбільше підходить для новачків у покері, а також гравців середніх лімітов.

Особливості Tiger Gaming poker

Основна частина гравців TigerGaming складається з канадців і американців, включаючи тих, хто приєднується до столів із інших покер-румів мережі Chico. Таким чином, всі ігри проводяться в доларах, а найактивніший трафік спостерігається з 4:00 до 8:00 ранку за київським часом.

Софт

Софт від TigerGaming включає в себе всі основні налаштування і фільтри. У цьому румі не підтримуються сторонні програми, такі як Holdem Manager 3 і Poker Tracker 4, але доступний конвертер рук, за допомогою якого можна грати зі статистикою.

софт тайгергеймінг

Переваги: Функціональний софт від TigerGaming легко розуміти, навіть при англомовному інтерфейсі. Крім того, софт дозволяє створювати так звані нотатки (примітки) про своїх опонентів під час гри за покерним столом.

Ігровий процес в тайгер геймінг

Кеш ігри в TigerGaming Poker  включають безлімітний холдем, омаху та холдем з короткою колодою. Основна гра тут відбувається за столами Безлімітного Техаського Холдема. Гра за столами до NL100 доступна в будь-який час і, як правило, поле гравців дуже слабке.

лобі кеш гри у тайгергеймінг

Крім того, в TigerGaming щодня відбувається багато цікавих турнірів, з великими гарантованими призовими фондами, де за столами також переважає велика кількість фішів. Турніри проводяться як у форматі багатостолових (МТТ), так і одностолових (Sit and Go). У успішних гравців, які регулярно беруть участь в великій кількості МТТ, є можливість отримувати не лише турнірні призи, а також брати участь у лідербордах. Турніри проводяться як з Холдему, так і з Омахи.

лобі мтт у tigergaming

Бонуси та акції від TigerGaming покер

Всім гравцям, які здійснили свій перший депозит, доступний 100% бонус до $1 000, що еквівалентно 10% рейкбеку. У вас є 30 днів для відіграшу, і за кожні $50 рейка нараховується бонус у розмірі $5.

Bad beat jackpot tigergaming

У румі представлено два джекпоти, один для холдему, другий для омахи.

Для холдему, розіграш джекпоту відбувається, коли один із гравців за столом програє з комбінацією від фулл-хауса з тузами та королями і вище.

Для омахи, розіграш відбувається, коли один із гравців програє з комбінацією від каре шісток і вище.

Важливо: для складання комбінації повинні брати участь дві кишенькові картки гравця.

Розподіл призів відбувається так:

20% гравцю, що програв

10% переможцю роздачі

10% іншим гравцям за столом

10% іншим гравцям, які грають за іншими столами з позначкою BBJ

35% переходить у фонд наступного розіграшу джекпоту

5% комісія руму

Де TigerGaming poker завантажити на ПК?

Для того, щоб встановити клієнт покер руму на комп’ютер та грати онлайн на tigergaming, вам потрібно перейти за цим посиланням на сайт, зареєструватися, а потім на головній сторінці сайту вибрати «DOWNLOAD FOR PC» або «MAC» в залежності від вашої операційної системи. Так само у вас буде можливість грати в покер без встановлення клієнтської програми, для цього потрібно вибрати «PLAY ONLINE NOW».

завантаженя клієнту tigergaming на пк

Депозити та кешаути

Для внесення депозиту або виведення коштів найзручніше використовувати криптовалюти. Але також доступні й інші платіжні системи, такі як: Skrill, NETeller, MuchBetter, Moneygram, Payz.

Мінімальна сума депозиту від $20 і залежить від обраного вами способу внесення коштів.
Мінімальна сума кешауту також $20. Вивести кошти можна лише тим самим способом, яким було зроблено депозит.

тайгергеймінг депозит та кешаут

Tiger gaming poker відгуки

В інтернеті можна знайти велику кількість відгуків про рум тайгер геймінг. З усіх цих відгуків можна зробити висновок, що в румі дуже велика кількість фішів, особливо в ранковий час по Києву, дуже слабке поле гравців у МТТ, а також велика кількість турнірних серій, які також залучають багато гравців-аматорів. Незалежні відгуки ви можете прочитати у коментарях до цього огляду нижче.

Поширені запитання

Так, у румі можна виводити статистику за допомогою Нand2Note. А також працює HUD від ХМ3 та ПТ4, але необхідно використовувати додатковий конвертор рук.

Зв’язатися із саппортом руму можна за емейлом: support@TigerGaming.com

У TigerGaming немає ніякого рейкбеку від руму. Але на регулярній основі проводяться лідерборди.

Модератор та адміністратор сайту. Пишіть мені якщо щось зламалось на сайті. 

3 відповіді для “TigerGaming”

  • Мені сдається це звичайна регокатка у цьому румі. Вже богато років таке. Хоча комусь подобається катати с одними регами за столами, а мені не дуже.

  • Раніше тут грати було одне задоволення. Фішів були повні столи. Зараз гра стала набагато гіршою, атмосфера за столами теж уже не так, я вже півроку як перейшов до інших румів.

  • У цьому румі почав грати років 9-10 тому. У ті часи софт був взагалі жахливий, рум постійно глючив і вилітав зі столів. За ці роки дуже сильно зросла якість софту та взагалі руму. Саппорт почав працювати чудово, всі питання вирішують протягом кількох днів, з’явилися регулярні турнірні серії. Загалом мої враження лише позитивні, за винятком незручного графіка гри, але це проблема не руму, а мого часового поясу)

Залишити відповідь