Poker Royalty уклали угоду із Джейсоном Куном

Головна » Poker Royalty уклали угоду із Джейсоном Куном

Після того, як Джейсон Кун пішов з посади посла GGPoker та покинув раду безпеки онлайн-покеру PIC, американський покер-професіонал не зміг довго залишитися без роботи. Вже через декілька днів Кун оголосив, що приєднується до команди Poker Royalty.

Poker Royalty – це маркетингове агентство, яке спеціалізується на просуванні топових гравців у покері, а також організації турнірів по США. У їх списку представників лише кращі з кращих.

Тепер до складу компанії Куна приєдналися такі легенди, як Даніель Негреану, Філ Хельмут, Антоніо Есфандіарі, Патрік Антоніус, Скотті Нгуєн та інші. 

Брайан Болсбо, засновник та генеральний директор Poker Royalty прокоментував цю подію: Ми дуже задоволені співпрацею з Джейсоном, який наразі вважається одним з найвидатніших гравців. Його великий талант, бездоганна репутація та відданість спільноті роблять його чудовим послом покеру.

Присутність Джейсона Куна в Poker Royalty буде переважно формальною, оскільки він не має багато обов’язків, пов’язаних з цією нашивкою. Кун залишається амбасадором серії Triton Poker, яку він безперервно підкорює на кожному етапі.

Найближчий фестиваль Triton Poker відбудеться вже наступного місяця в Південній Кореї і обіцяє зібрати велику кількість гравців, які вже скучили за живим екшеном на високих лімітах.

Головний редактор та автор більшості статей на нашому сайті. Покером захоплююся більше 15 років, граю виключно для задоволення. Також цікавлюся ставками на спорт і криптовалютами.

Залишити відповідь