Головна » Vbet Poker

VbetPoker – покер-рум, який є частиною сервісу однойменної букмекерської контори. Вважається одним із перших, хто отримав ліцензію в Україні. Входить до складу мережі Betconstruct (з 2022 року – Stretch). Vbet ua також є титульним спонсором української прем’єр-ліги та національної збірної України з футболу.

Основною відмінністю вважається слабке поле гравців, основну масу якого складають українці, вірмени, казахи та грузини. Найбільш популярна дисципліна – Холдем, а на серіях покеру в МТТ часто зустрічається багато оверлеїв.

Зміст

Офіційний сайт

В українському vbet poker офіційний сайт vbet.ua. Меню сайту виконано у фіолетово-чорних тонах та дуже зручно для навігації. На вкладці покер гравцеві пропонується vbet poker скачати для ПК або мобільного телефону, а також грати в браузерній версії без завантажень.

Огляд софту

У покерному румі Vbet poker використовується софт мережі BetConstruct Network (Stretch). Дизайн лобі оформлений у фіолетово-чорних тонах. Лобі клієнта виглядає стильно та просто. Клієнт для ПК не перевантажений рекламними вікнами і візуально зрозумілий для новачків.

На вкладці Кеш-гра представлені ліміти від 0.4-0.9 грн до 1094/2188 грн. Асортимент кеш-ігор на вбет юа різноманітний. Тут ви знайдете класичний безлімітний холдем, шортдек, бадуги і всі види Омахи: від стандартної 4-карткової до 7-карткової.

вбет покер лобі кеш гри

Вкладка Спін&Го містить одностолові 3-мах турніри з джекпотом. У цьому класичному форматі найпопулярніших турнірів може випасти множник від х2 до х1000. Спини представлені у двох ігрових форматах: Холдем та Омаха 4. Мінімальний розмір байину 21.9 грн (0.5 євро) – максимальний – 4375 грн (100 євро).

На вкладці Турніри представлені усі види МТТ. Щодня проходить безліч фріролів, через які можна відібратися на щоденні та великі тижневі та місячні турніри. Також вбет щодня проводить ряд турнірів з досить високими гарантіями, як для невеликого поля гравців. Особливою популярністю користуються турніри Daily Main, Monthly Main та Saturday Special.

вбет покер лобі мтт

На вкладці Перевага гравець може налаштувати особисті ігрові параметри, а також вибрати дизайн ігрового столу, колір колоди, ігрову тему, налаштувати повзунки ставок та багато іншого.

Депозит та виведення коштів

Для поповнення або виведенні коштів з рахунку треба перейти на vbet poker сайт. Зробити депозит та вивести кошти можна лише одним платіжним методом – VISA/Mastecard. Мінімальна сума для поповнення – 100 грн, максимальна – 29999 грн. Для виведення коштів суми ідентичні.

Варто зазначити, що виведення коштів доступне лише на ті банківські картки, з яких раніше було здійснено хоча б один успішний депозит і які були верифіковані у профілі. Якщо гравець використовує кілька банківських карток для поповнення та виведення коштів, кожну з них потрібно верифікувати у профілі, прикріпивши банківську виписку.

vbet poker каса

Реєстрація

Реєстрація Vbet Poker дуже проста і займе не більше п’яти хвилин часу. Для того, щоб створити обліковий запис, необхідно натиснути на кнопку “Реєстрація” на сайті у правому верхньому кутку та заповнити дані. Зареєструватися можна за допомогою електронної пошти, а також за номером телефону. Після реєстрації на вашу електронну скриньку або у вигляді смс на телефон прийде код підтвердження. До гри у вбет покер допускаються клієнти, які досягли 21-річного віку згідно з українським законодавством.

vbet poker реєстрація

Після того, як ви підтвердите реєстрацію, ваш обліковий запис буде зареєстровано. Далі необхідно перейти у профіль на сайті та заповнити особисті дані. Заповнювати персональну інформацію потрібно уважно, оскільки надалі вона буде доступна для редагування.

vbetpoker реєстрація

Верифікація

Для того щоб безперешкодно виводити кошти та користуватися всіма послугами сайту, необхідно пройти процедуру верифікації. Це можна зробити такими способами:

 ✅ надіслати документи на електронну пошту documents@vbet.ua

 ✅ завантажити їх у профілі на сайті

 ✅ пройти верифікацію через Дія або Bank ID

Щоб пройти верифікацію на сайті, достатньо лише зайти у свій профіль та вибрати необхідні документи зі списку, після чого завантажити кожен у окремому файлі.

вбет покер верифікація

Процедура верифікації може тривати до 48 годин, проте зазвичай це відбувається протягом кількох годин.

Рейкбек

На vbet ua poker введено десятирівневу систему рейкбеку, який може досягати від 20% до 80%. Рейкбек виплачується активним гравцям щотижня по понеділках. Під час гри в покер за кожні $1 рейка нараховується 1 бал. Відповідно для отримання рейкбеку необхідно згенерувати щонайменше $10 рейка за тиждень.

vbet poker рейкбек

Служба підтримки Vbet poker

Найбільш зручний спосіб комунікації зі службою підтримки – це онлайн-чат на сайті, який працює 24/7. З усіх питань, що вас цікавлять, ви можете звернутися туди і кваліфіковані оператори допоможуть вирішити проблему.

Також можна написати листа на адресу support@vbet.ua.

Поширені запитання

Гравцю необхідно завантажити банківську виписку за кожною з карт, що використовуються у своєму особистому профілі на сайті.

Оверлеєм прийнято називати суму, якої бракує для покриття гарантії, заявленої румом. Наприклад, якщо в турнірі по 100 грн. гарантія становить 10000 грн., а зареєструвалося 80 осіб, то оверлей становить 2000 грн.

Ні, зараз такого бонусу немає.

Так, рум можна завантажити на телефон із будь-якою операційною системою.

Головний редактор та автор більшості статей на нашому сайті. Покером захоплююся більше 15 років, граю виключно для задоволення. Також цікавлюся ставками на спорт і криптовалютами.

Залишити відповідь