WPT Global розширює команду стрімерів

Головна » WPT Global розширює команду стрімерів

WPT Global розширила свою зростаючу когорту представників, залучаючи ще одного популярного гравця покеру. Занурюючись у строкатість світу стримінгу, маркетингова команда WPT Global покладає великі надії на Патріка “Egption” Тардіфа.

Тардіф зачаровує, залучає та грає

Маючи значну кількість шанувальників і яскраву індивідуальність, Тардіф привернув увагу маркетологів WPT Global. Кемерон Далівал з WPT Global прокоментував підписання, називаючи його подвійним виграшем. «Ми в захваті, що Патрік приєднався до нашої команди. Його досвід і незрівнянна здатність створювати першокласний контент для онлайн-покеру безперечно збагатять WPT Global», – заявив Далівал.

Здатність вигравати понад 5 мільйонів доларів в Інтернеті та одночасно ділитися своїми думками у захоплюючій манері принесла Тардіфу понад 54 000 передплатників на Twitch. Незважаючи на те, що він жартує у Твіттері про те, що його найняли за привабливу зовнішність та видатну майстерність стрімінгу, Тардіф розуміє свою місію.

WPT Global, будучи одним з провідних покерних сайтів для любителів світу покеру з моменту запуску в 2022 році, надає сателіти на живі турніри WPT і орієнтований на любителів завдяки обмеженню кількості професіоналів у кеш-іграх. Мета сайту – створити місце, де гравці всіх рівнів можуть навчатися, грати, удосконалюватись та перемагати. Патрік «Egption» Тардіф ідеально підходить для просування цих якостей серед своїх передплатників на Twitch і в спільноті покеру в цілому.

«Прагнення WPT Global до інновацій та надання досвіду світового класу покеру ідеально поєднується з моєю пристрастю до гри. Я з нетерпінням чекаю на можливість взаємодіяти з спільнотою і брати участь у великих турнірах та кеш-іграх, які пропонує WPT Global», — зазначив Тардіф.

Освітні та розважальні трансляції Тардіфа доповнять існуючий контент WPT Global, який створюється такими представниками, як Ітан Ремпейдж Яу.

WPT Global продовжує процвітати

патрік тардіф та wpt global

Оголошення про підписання контракту з Тардіфом збіглося з новиною про те, що Сюань Лю продовжить свою роботу у WPT Global. Досвідчений професіонал, який бере участь у найбільших турнірах покеру, продовжить представляти бренд разом з командою представників WPT Global, включаючи зірку покеру Філа Айві.

Посли WPT Global разом стануть частиною руху до чемпіонату світу, який завершує сезон. Як і в попередні роки, WPT Global відправить сотні гравців на чемпіонат світу WPT до Wynn Las Vegas через різні акції та сателіти. Цей рік не стане винятком: щонеділі розігруються паспорти на суму 12 400 доларів до початку чемпіонату світу WPT 2024 року.

Головний редактор та автор більшості статей на нашому сайті. Покером захоплююся більше 15 років, граю виключно для задоволення. Також цікавлюся ставками на спорт і криптовалютами.

Залишити відповідь